آزمون زبان وزارت بهداشت امروز 18 مهر برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ واحدی، پنجاه و چهارمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت امروز پنج شنبه 18 مهرماه برگزار می گردد.

آزمون زبان وزارت بهداشت امروز 18 مهر برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ واحدی، پنجاه و چهارمین دوره آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت امروز پنج شنبه 18 مهرماه برگزار می گردد.

این دوره از آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) با حضور بیش از دو هزار داوطلب و در 17 حوزه امتحانی برگزار می گردد.

در این دوره داوطلبان در 15 حوزه به صورت الکترونیک و در دو حوزه (اهواز و شیراز) به صورت کاغذی آزمون خود را برگزار می نمایند.

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) دارای 100 پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل شامل 30 پرسش درک مطلب شنیداری، 40 پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و 30 پرسش درک مطلب نوشتاری با 100 نمره است. این آزمون نمره منفی ندارد.

کارت ورود به جلسه آزمون از 16 مهرماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دسترس بوده است و کارنامه داوطلبان 28 مهرماه در دسترس آن ها قرار می گیرد.

هر کارنامه دارای یک کد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن به وسیله سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در بخش دریافت و تأیید کارنامه قابل استعلام است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 577

به "آزمون زبان وزارت بهداشت امروز 18 مهر برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون زبان وزارت بهداشت امروز 18 مهر برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید