آلگری: برترین بازی فصل خود را مقابل تورینو ارائه کردیم

به گزارش وبلاگ واحدی، سرمربی یوونتوس معتقد است با وجود عملکرد پُراشتباه شاگردانش در نیمه نخست دربی تورین، بیانکونری برترین بازی خود را در فصل 22-2021 مقابل تورینو ارائه کردند.

آلگری: برترین بازی فصل خود را مقابل تورینو ارائه کردیم

به گزارش خبرنگاران، ماسیمیلیانو آلگری درباره فزونی یک بر صفر یوونتوس مقابل تورینو در دربی دلاموله گفت: در نیمه اول ایستا بازی می کردیم؛ به ویژه در سمت راست زمین. مویزه کین نسبت به سایر بازیکنان تا خاتمه نیمه عملکرد بهتری داشت، اما بارها مالکیت توپ و میدان را از دست دادیم. تورینو با گذشت زمان، توان خود را از دست می داد و ما جلو می رفتیم. هر چه بیشتر جلو بروید، حریف ابتکار عمل را از دست می دهد.

وی با تمجید از گلزن تیمش در این مسابقه گفت: لوکاتلی در تیم جا افتاده و می تواند پیشرفت زیادی کند. او جهت خود را در زمین به خوبی تغییر می دهد، اما در جای گیری خود باید بهتر عمل کند. پس از وقفه مسابقات به خاطر ملاقاتهای ملی، اشتیاق به دفاع هنگام احتیاج به دفاع و اشتیاق به حمله در زمان حمله را پیدا کردیم. پس از نیمه اول ملاقات با میلان، این برترین بازی فصل ما بود و نبردن یک مسابقه با چنین نمایشی ناامیدنماینده بود.

سرمربی بیانکونری با تمجید از مویزه کین توضیح داد: او صرف نظر از اینکه توپ را یکی دو بار از دست داد، عملکرد خوبی داشت. کین هنگام دویدن به سمت دروازه رقیب ویران نماینده است، اما باید روی تکنیک، لمس اولین توپ و کنترل آن کار کند.

آلگری که پیش از این گفته بود دژان کولوسفسکی و ماتیس دلیخت نمی توانند بازیکنان کلیدی باشند، درخصوص شرایط این دو اعلام کرد: این موضوع به تجربه مربوط است. دلیخت 22 ساله و بازیکنی خوب است که می تواند پیشرفت کند، اما نباید فراموش کنیم او از کشوری آمده که فوتبالی متفاوت دارد. ماتیس در ایتالیا باید در درک شرایط مختلف و بازی درگیرانه هنگام یارگیری بهتر باشد.

وی در خصوص بازیکن 21 ساله سوئدی یوونتوس اسم کرد: کولوسفسکی هم همین شرایط را دارد. ما جوانان مستعدی داریم و کوشش می کنیم آنها را از لحاظ انفرادی ارتقا دهیم. این بازیکنان از امتیاز هم تیمی بودن با بازیکنانی کیه لینی و بونوچی بهره می برند.

سرمربی یوونتوس درباره غیبت لئوناردو بونوچی در این مسابقه گفت: او به من گفت یک فرصت دیگر برای تعویض داریم و من گفتم نه! اجازه بده 30 ثانیه دیگر بازی نمایند! فکر می کنم لئوناردو به بلوغ بسیار زیادی رسیده و با توجه به مسئولیتی که در تیم دارد، آرام تر شده است. بلوغ لئوناردو موضوعی مثبت است، اما از سوی دیگر او در حال پیر شدن است!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1959

به "آلگری: برترین بازی فصل خود را مقابل تورینو ارائه کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آلگری: برترین بازی فصل خود را مقابل تورینو ارائه کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید