ادامه رابطه بد طرفداران منچسترسیتی و یوفا

به گزارش وبلاگ واحدی، طرفداران منچسترسیتی هنوز نسبت به یوفا و تصمیم هایش معترض هستند و به همین خاطر در بازی های خانگی تیمشان در لیگ قهرمانان اروپا حضور کمرنگی دارند.

ادامه رابطه بد طرفداران منچسترسیتی و یوفا

به گزارش وبلاگ واحدی و به نقل از آس، طرفداران منچسترسیتی هنوز با بازیهای لیگ قهرمانان اروپا رابطه خوبی ندارند. بی احترامی آنها به این رقابتها و اختلافهای باشگاه با یوفا در سالهای اخیر باعث گردیده است یک بی تفاوتی در ورزشگاه اتحاد به وجود آید. چهارشنبه هفته گذشته تنها 73 درصد از این ورزشگاه در دیدار سیتی و لیون پر گردیده بود. 40 هزار و 111 نفر شاهد شکست دو بر یک تیمشان در هفته نخست لیگ قهرمانان بوند.

پیش از این کمترین حضور به دو فصل پیش باز می گشت که دیدار سیتی به خاطر بارش باران یک روز به تعویق افتاد و تنها 30 هزار و 270 نفر در ورزشگاه حضور داشتند. با این حال در لیگ برتر انگلیس طرفداران تیم شهر منچستر همیشه ورزشگاه 50 هزار نفری را پر می نمایند. این اتفاق در فصل گذشته لیگ قهرمانان تنها در دیدار برگشت با لیورپول در مرحله یک چهارم نهایی رخ داد. این در حالی است که در سه فصل گذشته لیگ برتر تنها در یک بازی ظرفیت ورزشگاه پر نشد. 49 هزار و 108 طرفدار سیتی دیدار تیمشان را برابر اورتون تماشا کردند.

جوی بارتون بازیکن سابق سیتی در این باره به دیلی میل گفت: تاریخ باشگاه در 40 تا 50 سال ساخته می گردد و این موضوع زمان می برد.

مسئولان باشگاه انگلیسی به رسانه بریتانیایی اعلام کردند که تعداد تماشاگران در دیدار برابر لیون یک آمار خجالت آور و منفی بود. بازیکنان باید تصور نمایند برای طرفداران رقابتها تفاوتی ندارد.

بی تفاوتی طرفداران سیتیزنها فراتر از این رفته است. باشگاه و طرفداران در سالهای اخیر با یوفا تنشهایی داشتند و به سرود لیگ قهرمانان بی احترامی کردند. آن ها هنگام نواخته شدن این سرود آن را هو کردند. یکی از مسائل تیم انگلیسی با یوفا فیرپلی مالی است. طرفداران سیتی معتقدند یوفا این قانون را به نفع تیمهای پر سابقه وضع نموده است تا اجازه رشد به تیم هایی همچون سیتی و پاری سن ژرمن ندهد.

طرفداران سیتی از محرومیت تیمشان در سال 2014 به خاطر رعایت نکردن فیرپلی مالی ناراحت هستند. آن ها همچنین از تصمیم اخیر یوفا برای بسته شدن درهای ورزشگاه زسکا مسکو خشمگین شدند چون نتوانستند برای حمایت تیمشان به مسکو سفر نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 دی 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 88

به "ادامه رابطه بد طرفداران منچسترسیتی و یوفا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه رابطه بد طرفداران منچسترسیتی و یوفا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید