اعتراف طالقانی: کرونا را شوخی گرفته بودم!

به گزارش وبلاگ واحدی، محمدرضا طالقانی که به بیماری کرونا مبتلا شده، در گفت وگوی تلفنی با برنامه دایره طلایی به آخرین شرایط جسمانی خود اشاره نمود و گفت: ممنونم از اینکه اینقدر مردم به من محبت داشتند و حال من را پرسیدند. خدا را شاکرم اینقدر همه دوستان، بچه های خوب کشتی و مردم برای احوالپرسی سراغم آمدند. امروز صدایم رساتر از روزهای قبل شده و بهتر از قبل هستم.

اعتراف طالقانی: کرونا را شوخی گرفته بودم!

وی ادامه داد: از فروردین ماه خیلی کرونا را شوخی گرفته بودم و هر روز به یک بیمارستان، به یک زندان برای آزادی زندانیان و دریافت دستی می رفتم، هر چقدر دستم را روی پیراهنم می گذاشتم که دست ندهم و کسی را درآغوش نگیرم، اما نشد. بعد یک مرتبه دیدم حالم بد است و طبق دستور دکتر به بیمارستان رفتم و بعد دوره قرنطینه و دیدار ممنوع را پشت سر گذاشتم.

طالقانی با اشاره به پیگیری احوالش از سوی مردم و مسئولان گفت: در این مدت آنقدر سروصدا زیاد شد و حتی من را به مرگ هم محکوم کردند، اما روزهای قرنطینه ام در حال خاتمه است. همه روزه از بیمارستان هم برای چکاب می آیند. هنوز هستم و دعاگوی مردم و همه دوستانم. با دعای این همه انسان بزرگوار فهمیدم چقدر این مردم خوبند. باور نمی کنید اگر بگویم از همه جهان، شاید اغراق باشد، اما از مردم گرفته تا وزیر وکیل و بزرگتر و رئیس کمیته ملی و... پیگیر احوالم بودند. به خدا من در قرنطینه هستم و دیدار ممنوع، اما همه آنقدر مردم خوبند که من فقط خجالت می کشم. حالم خوب است، امیدوارم حال همه مردم خوب باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 19 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1254

به "اعتراف طالقانی: کرونا را شوخی گرفته بودم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف طالقانی: کرونا را شوخی گرفته بودم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید