اعلام اسامی تایید شدگان مسکن ملی، 45 روز دیگر

به گزارش وبلاگ واحدی، معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در هشت استان از جمله تهران و تمامی شهرهای جدید از صبح فردا 21 اسفند شروع می گردد گفت: سعی می کنیم اسامی افراد واجد شرایط مرحله دوم را ظرف 45 روز کاری اعلام کنیم.

اعلام اسامی تایید شدگان مسکن ملی، 45 روز دیگر

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

محمود محمودزاده در گفت و گو با وبلاگ واحدی اظهار کرد: فاز سوم از مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در استان تهران و هشت استان دیگر باقی مانده و همچنین تمامی شهرهای جدید انجام می گردد.

وی اضافه کرد: متقاضیان استان تهران از 10 صبح روز چهارشنبه 21 اسفند ماه تا ساعت 24 روز پنجشنبه 22 اسفند ماه 1398 فرصت دارند برای نام نویسی اقدام نمایند. با اتمام این مرحله نام نویسی در کلیه استان ها به انتها می رسد.

معاون وزیر راه و شهرسازی توضیح داد: پس از این مرحله کوشش می کنیم اسامی افراد واجد شرایط را ظرف 45 روز کاری اعلام کنیم. طبیعتاً با توجه به 15 روز تعطیلات نوروز ممکن است این زمان 45 روزه مقداری بیشتر گردد اما سعی داریم حدود همین مدت اسامی افراد واجد شرایط را اعلام کنیم.

محمودزاده با بیان اینکه افراد بر اساس شروط پنج گانه از جمله نداشتن مالکیت از سال 1384 تا به امروز، عدم برخورداری از زمین و مسکن دولتی بعد از انقلاب و سابقه پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا پالایش می شوند، تاکید نمود: هیچ شروطی در این مرحله اضافه نشده اما به دلیل اینکه پیش بینی می کنیم تعداد ثبت نام ها بسیار بیش از ظرفیت 200 هزار واحدی این مرحله باشد، برخی آیتم ها از جمله سن سرپرست خانوار، تعداد افراد تحت تکفل و زمان ازدواج را در پایش نهایی مورد لحاظ قرار می دهیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است در آینده نیز ثبت نام مسکن ملی انجام گردد گفت: سیاست وزارت راه و شهرسازی ادامه فرایند کنونی و ایجاد یک شرایط پایدار برای فراوری و عرضه مسکن است. بر این اساس با توجه به تقاضای مناطق، مشروط به داشتن امکانات و تامین زمین، افزایش ظرفیت در تمامی استان ها امکان پذیر است و وزارت راه و شهرسازی از کلیه امکانات و توانایی خود برای این منظور استفاده می نماید.

به گزارش وبلاگ واحدی، طرح اقدام ملی فراوری و عرضه 400 هزار واحد مسکونی تا سال 1400 در برنامه وزارت راه و شهرسازی واقع شده است. عملیات اجرایی این برنامه از دی ماه سال 1397 در برخی از مناطق شروع و شهریور ماه 1398 رسماً توسط حسن روحانی رئیس جمهوری شروع شد. متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن برای ثبت نام باید به نشانی اینترنتی tem.mrud.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 884

به "اعلام اسامی تایید شدگان مسکن ملی، 45 روز دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام اسامی تایید شدگان مسکن ملی، 45 روز دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید