المان های گردشگری یزد در خیابان قیام نصب گردد

به گزارش وبلاگ واحدی، نائب رئیس شورای شهر یزد با اشاره به اینکه طرح بازسازی خیابان قیام یزد انجام می گردد، گفت: المان های گردشگری یزد در خیابان قیام نصب گردد.

المان های گردشگری یزد در خیابان قیام نصب گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مسافرتی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

به گزارش خبرنگاران از یزد، ملیحه امینی اصل پیش از ظهر امروز در نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اینکه توجه به رفاه مردم در اجرای پروژه های عمرانی باید حتما لحاظ گردد، گفت: پروژه های عمرانی شهر به طور طبیعی محدودیتهایی برای مردم ایجاد می نماید ولی نباید این محدودیتها سبب مختل شدن فرایند عادی زندگی آنها گردد.

وی گفت: در حال حاضر طرح آرام راه سازی خیابان قیام یزد در دست اجراست و مباحث مختلفی مرتبط با این طرح در شهرداری، شورای شهر و دیگر دستگاه های مرتبط مطرح می گردد.

نائب رئیس شورای شهر یزد گفت: یکی از مواردی که در این طرح باید مد نظر قرار گیرد این است که راستا های رفت و آمد مردمی که در این منطقه زندگی می نمایند، نباید مسدود گردد.

امینی اصل اضافه کرد: بسیاری از کوچه هایی که به این راستا منتهی می شوند یک طرفه هستند به همین دلیل حتما در طرح بازسازی این خیابان باید به این موضوع توجه ویژه ای صورت گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه یزد یکی از استانهای هدف گردشگری ایران به حساب می آید و این خیابان هم در مرکز بافت تاریخی قرار گرفته، ضروری است که توسعه گردشگری در این بافت هم توجه صورت گیرد.

نائب رئیس شورای شهر یزد گفت: از جمله اقداماتی که می توان در این راستا انجاد داد، نصب المانهایی از جاذبه های گردشگری استان یزد از جمله مسجد جامعه است.

امینی اصل به طرح ارائه تخفیف شهرداری یزد به بدهکاران عوارض مالیاتی اشاره نمود و گفت: اعضای شورای شهر یزد این طرح را با هدف بهبود تبلیغات تمدید کردند ولی متاسفانه تبلیغات همچنان به گونه ای که باید باشد انجام نشده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 817

به "المان های گردشگری یزد در خیابان قیام نصب گردد" امتیاز دهید

1 کاربر به "المان های گردشگری یزد در خیابان قیام نصب گردد" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "المان های گردشگری یزد در خیابان قیام نصب گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید