با مجیدی سه دور مذاکره کردیم، برای فرهاد شرط نگذاشتیم

به گزارش وبلاگ واحدی، به گزارش خبرنگاران، احمد مددی بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید استقلال گفت: خاتمه بعد از بررسی گزینه های مختلف که هیات مدیره معرفی کرده بودند و پس از سه دور مذاکره با فرهاد مجیدی، با او به توافق رسیدیم و از این لحظه سرمربی استقلال است.

با مجیدی سه دور مذاکره کردیم، برای فرهاد شرط نگذاشتیم

وی تاکید کرد: هیچ شرطی برای فرهاد مجیدی نگذاشتیم و قراردادش به مدت دو سال و نیم خواهد بود. مجیدی به من گفت که تمام تلاشش را برای موفقیت تیم به کار می گیرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اضافه شدن پیروز قربانی مربی سایپا به کادر فنی استقلال تاکید کرد: من از آقای سراجی مدیرعامل سایپا خواهش کردم پیروز قربانی را به تیم ما بدهد و او قول مساعد داد تا این کار را انجام دهد.

وی درباره احتمال حضور فراز کمالوند در کادر فنی فرهاد مجیدی شرح داد: فراز کمالوند هم در لیست مجیدی هست اما قرار است او امشب لیست نهایی کادر فنی را به من ارائه کند.

مددی در مورد دیگر گزینه های استقلال برای سرمربیگری هم مطرح کرد: من در یکی، دو روز گذشته اعلام کردم که سه، چهار گزینه داریم اما در نهایت و در نشستی که با هیات مدیره داشتیم قرارمان فرهاد مجیدی بود که این موضوع تحقق پیدا کرد و مجیدی به عنوان سرمربی استقلال معرفی گشت.

مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به ناراحتی باشگاه گل گهر نسبت به مذاکره برای جذب امیر قلعه نویی سرمربی این تیم، تاکید کرد: من با باشگاه گل گهر مذاکره کردم و در یک فضای کاملاً حرفه ای و خواستار جذب قلعه نویی شدم. آنها از من خواستند نامه رسمی بزنم و من هم این کار را کردم. اصول حرفه ای این است که وقتی یک سرمربی تحت قرارداد تیم دیگری است باید با باشگاهش مذاکره کرد.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر مسائل زمین تمرین استقلال، گفت: زمین نفت تهرانسر زیر کشت رفته ولی یک روز با رعایت پروتکل های بهداشتی شما را دعوت می کنم که چه زمین خوب و استانداردی است.

مددی در مورد بازگشت هرویه میلیچ مدافع کُروات استقلال که این تیم را ترک کرده است، یادآور شد: یکی از خواسته های مجیدی بازگشت میلیچ است و قرار شد ابتدا تامین منابع مالی انجام شود تا او هر چه زودتر به تهران بازشود.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره لیست خرید فرهاد مجیدی، ادامه داد: ما در هر پست دو بازیکن خوب داریم و خوشحالم مجیدی به این موضوع کاملاً اشراف دارد.

وی در مورد شایعه حضور امین قاسمی نژاد در استقلال و احتمال جدایی محمد دانشگر گفت: مجیدی هنوز لیستی به من نداده و در مورد جدایی دانشگر هم بحثی مطرح نیست.

مددی در مورد مهدی قائدی و مسائلی که به وجود آمده بود، گفت: قائدی پسر استقلال است و در تیم ما می ماند. البته او به کمیته انضباطی دعوت شد تا شرحات خود را در مورد مسائل مختلف ارائه کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد شرایط رشید مظاهری و احضار او به کمیته انضباطی گفت: مظاهری دروازه بان استقلال است و در تیم خواهد ماند.

وی در مورد جدایی فردین رابط گفت: این بازیکن هم در تیم ما ماندنی است.

مدیرعامل استقلال در واکنش به احتمال حضور فرزاد مجیدی به عنوان سرپرست در استقلال، اظهارنظر در این خصوص را به بعد از جلسه امشب با فرهاد مجیدی موکول کرد

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1651

به "با مجیدی سه دور مذاکره کردیم، برای فرهاد شرط نگذاشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مجیدی سه دور مذاکره کردیم، برای فرهاد شرط نگذاشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید