بسته های معیشتی و کالاهای اساسی بین نیازمندان مناطق روستایی بندرعباس توزیع شد

به گزارش وبلاگ واحدی، جانشین منطقه یکم نیروی دریایی ارتش از توزیع بسته های معیشتی و کالاهای اساسی در بین نیازمندان روستاهای بندرعباس خبر داد.

بسته های معیشتی و کالاهای اساسی بین نیازمندان مناطق روستایی بندرعباس توزیع شد

به گزارش وبلاگ واحدی به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار دوم جلیل مقدم جانشین منطقه یکم نیروی دریایی ارتش گفت: پوشیدن لباس مقدس سربازی در نیروهای مسلح و مجاهدت در جبهه های ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان اسلام و حفظ و صیانت از مرزهای ایران اسلامی و همچنین کمک رسانی به مردم از نعمت های الهی است که نصیب فرزندان ملت ایران در نیروهای مسلح شده است.

وی افزود: نیروهای مسلح علاوه بر وظیفه ذاتی که حفظ و صیانت از مرزهای ایران اسلامی است در بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله و دیگر بحران ها هم اقدامات ارزنده ای را انجام داده است.

جانشین منطقه یکم نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و جهان، نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران برخود واجب دانست که اقداماتی را در این راستا ترتیب دهد که علاوه بر اقدامات پزشکی، تاسیس نقاهتگاه، توزیع رایگان اقلام بهداشتی، امروز هم در راستای فرمایشات فرمانده معظم کل قوا مبنی بر رزمایش همدلی و کمک مومنانه، ارتش جمهوری اسلامی ایران با توزیع بسته های معیشتی به نیازمندان کمک رسانی می شود.

امیر دریادار دوم جلیل مقدم تاکید کرد: همزمان با روز ارتش بسته های معیشتی از کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم بین اهالی روستاهای بخش مرکزی بندرعباس توزیع شد و اهدای این کمک های مومنانه تا امروز بصورت مستمر ادامه داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1121

به "بسته های معیشتی و کالاهای اساسی بین نیازمندان مناطق روستایی بندرعباس توزیع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته های معیشتی و کالاهای اساسی بین نیازمندان مناطق روستایی بندرعباس توزیع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید