به تراکتور رفتم تا به تیم ملی برگردم، کل پولم را به ذوب آهن بخشیدم

به گزارش وبلاگ واحدی، میلاد فخرالدینی که امروز آدینه به صورت رسمی از تیم ذوب آهن به تیم تراکتور تبریز پیوست، در مصاحبه با خبرنگاران، در این ارتباط گفت: بعد از جدایی از ذوب آهن چهار، پنج پیشنهاد خیلی خوب داشتم ولی تصمیم گرفتم به تراکتور بروم. تراکتور تیم بزرگی است که خاطرات خوبی از آن دارم. می خواهم این خاطرات خوب را در تراکتور تکرار کنم. دلیل دیگر این انتخابم این بود که برای زندگی در تبریز خیلی راحت هستم. امیدوارم بتوانم دومین قهرمانی را با تراکتور تکرار کنم.

به تراکتور رفتم تا به تیم ملی برگردم، کل پولم را به ذوب آهن بخشیدم

جهت دریافت مشاوره خدمات تعرفه طراحی تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

وی با اشاره به مسائل باشگاه ذوب آهن، تاکید نمود: متاسفانه ذوب آهن بعد از رفتن سعید آذری (مدیرعامل سابق باشگاه) شرایط بدی داشت و اوضاع بر وفق مراد نبود. ما برای کوچکترین چیزها هم مشکل داشتیم. مسئولانی به باشگاه آمدند که به فکر نبودند. اگر از ذوب آهن جدا شدم، برای خودم خوب بود و خدا را شکر که این رخ داد.

بازیکن سابق ذوب آهن ادامه داد: مسائل در ذوب آهن بعد از رفتن سعید آذری آغاز شد. آذری مدیر کاربلد و قوی بود. تا وقتی که آذری بود، بازیکنان مسئله ای نداشتند. باید از همینجا از آذری تشکر کنم که اینقدر با جان و دل برای باشگاه کار می کرد.

فخرالدینی یادآور شد: ذوب آهن تیم خیلی خوبی است و مهره های بزرگی دارد ولی از همان ابتدای فصل با برکناری آذری، شیطنت ها آغاز شد. کسانی به باشگاه آمدند و مدیر شدند که ورزشی نبودند و سر از فوتبال در نمی آوردند. البته باید بگویم ارتباط خوبی با طرفداران و بازیکنان ذوب آهن دارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.

بازیکن تیم تراکتور در پاسخ به این سئوال که آیا این فصل از ذوب آهن پولی گرفته است؟ گفت: خیر؛ من تمام پولم را بخشیدم و این فصل هیچ چیزی نگرفتم. با خودم حساب و کتاب کردم و دیدم وقتی در تیمی هستم که ناراحتم، حتی پول هم به دردم نمی خورد. بازیکن باید جایی باشد که بازی کند. می خواهم در تراکتور بازی کنم و مجدداً به تیم ملی دعوت شوم.

فخرالدینی در خاتمه درباره اینکه آیا از علیرضا منصوریان سرمربی سابق ذوب آهن به خاطر نیمکت نشینی هایش دلخوری دارد؟ اظهار کرد: خیر؛ چرا باید دلخور باشم؟ من دو بازی روی نیمکت بودم. علی آقا گردن ما حق دارد و در آن دو مسابقه هم به خاطر تغییر سیستم نیمکت نشین شدم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 818

به "به تراکتور رفتم تا به تیم ملی برگردم، کل پولم را به ذوب آهن بخشیدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به تراکتور رفتم تا به تیم ملی برگردم، کل پولم را به ذوب آهن بخشیدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید