بیش از 2میلیون و 300 هزار نفر در آذربایجان غربی واجد شرایط رای دادن هستند

به گزارش وبلاگ واحدی، خبرنگاران/آذربایجان غربی رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: تمامی حوزه های انتخاباتی استان مجهز به سیستم احراز هویت الکترونیکی هستند.

بیش از 2میلیون و 300 هزار نفر در آذربایجان غربی واجد شرایط رای دادن هستند

علی مصطفوی امروز 2اسفند ماه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در ستاد انتخاباتی استان برگزار گردید، اضافه کرد: تمامی شعبه های اخذ رای استان به دستگاه احراز هویت الکترونیکی مجهز هستند و نیازی به الصاق اثر انگشت با استامپ نیست.

وی با تاکید بر اینکه رای گیری از ساعات اولیه صبح درتمامی شعبات اخذ رای استان شروع شده است،توضیح داد: تا این لحظه 137نفر نامزد انتخاباتی در 17شهرستان استان برای حضور در مجلس شورای اسلامی رقابت می نمایند.

مصطفوی با اشاره به اینکه2میلیون و 379هزارو 656نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند، اظهار کرد: در کل استان 2117 صندوق و شعبه اخذ در استان تدارک دیده شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی یاد آور شد: برای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای 870هزار تعرفه رای 3نفره در ارومیه و یک میلیون و 821 هزار تعرفه تک نفره در سطح استان توزیع شده است.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی یاد آورشد: صندوق های اخذ رای در تمامی شهرستان، اماکن عمومی و روستاها وجود دارند و رای مردم را اخذ خواهند کرد.

وی ادامه داد: به استثنای 4روستا که مسدود هستند و امدادگران پیاده به این روستاها صندوق اخذ را برده اند بقیه روستاهای استان باز و صندوق ارسال شده است .

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 944

به "بیش از 2میلیون و 300 هزار نفر در آذربایجان غربی واجد شرایط رای دادن هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 2میلیون و 300 هزار نفر در آذربایجان غربی واجد شرایط رای دادن هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید