خبرنگاران تعامل نیروی انتظامی با خبرنگاران در آرامش جامعه موثر است

به گزارش وبلاگ واحدی، خرم آباد - خبرنگاران - فرمانده انتظامی پلدختر گفت: تعامل نیروی انتظامی با رسانه وخبرنگاران در راستای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در امنیت و آرامش جامعه موثر است.

خبرنگاران تعامل نیروی انتظامی با خبرنگاران در آرامش جامعه موثر است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران سرهنگ علی امانی روز چهارشنبه در دیدار اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان گفت: تعامل با رسانه از اولویت های نیروی انتظامی برای کاهش آسیب های اجتماعی است و پلیس پلدختر آمادگی هرگونه همکاری را با خبرنگاران دارد.

وی اعتماد مردم را پشتوانه اصلی نیروی انتظامی دانست و اضافه کرد: این نهاد با تمام توان و مقتدرانه با استفاده از امکانات موجود در راه ایجاد امنیت و آرامش مردم تلاش می کند چراکه خدمت به آنها وظیفه اصلی این نیرو است.

فرمانده انتظامی پلدختر گفت: پلیس حافظ و تامین کننده امنیت در ابعاد مختلف است که بدون هیچ چشمداشتی به این وظیفه خود عمل می کند و در این راه شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است.

سرهنگ امانی رسانه را چشم بیدار، گوش شنوا و زبان گویای ملت توصیف کرد و گفت: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی، مسائل را در راستای تحقق مطالبات مردم، به مسوولان منعکس می کنند و وظیفه مسوولان، پاسخگویی به آنها است.

وی ادامه داد: ظرفیت رسانه بدون شک در هماهنگی بین دستگاهی برای تحقق امور، پیشرفت منطقه و تامین امنیت تاثیر بسزایی دارد.

وی اضافه کرد: 17 دستگاه سازمانی مسوولیت امنیت و آرامش را به سردمداری نیروی انتظامی بر عهده دارند که بدون شک هماهنگی و هم افزایی بین دستگاهی، پیشگیری از جرم را ارتقا می بخشد.

پیشکسوت رسانه ای شهرستان پلدختر نیز در این دیدار گفت: پیشرفت و توسعه، نه تنها در سطح شهرستان بلکه استان و کشور بر قدرت نیروهای مسلح تکیه دارد و تحقق این امر نیازمند ابزارهای پیشرفته نظامی و فرهنگی می باشد.

غلامرضا مهرابی با بیان اینکه اطلاع رسانی صحیح و به موقع از وقوع بسیاری از جرایم پیشگیری می کند یادآور شد: همچنان که تا به امروز تعامل سازنده و تاثیر گذاری بین نیروی انتظامی و رسانه های شهرستان برقرار بوده است انتظار می رود این همکاری بیش از پیش در جهت پیشبرد اهداف ارتقا یابد.

منبع: ایرنا
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1606

به "خبرنگاران تعامل نیروی انتظامی با خبرنگاران در آرامش جامعه موثر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تعامل نیروی انتظامی با خبرنگاران در آرامش جامعه موثر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید