خبرنگاران گروه های همیار شهرستان البرز روزانه 200 عدد لباس ضد کرونا فراوری می نمایند

به گزارش وبلاگ واحدی، قزوین - خبرنگاران - رییس اداره بهزیستی شهرستان البرز گفت: گروه های همیار زنان سرپرست خانواده با هدف مقابله و پیشگیری ویروس کرونا روزانه 200 عدد لباس ضد ایزوله بیمارستانی فراوری می نمایند.

خبرنگاران گروه های همیار شهرستان البرز روزانه 200 عدد لباس ضد کرونا فراوری می نمایند

محمدرضا نیکخواه روز یکشنبه با اعلام این خبر اضافه کرد: گروه های همیار زنان سرپرست خانواده از روز هفتم اسفندماه سال گذشته تا به امروز در راستای رفع احتیاج کمبودهای لباس ایزوله مورد احتیاج بیمارستان های استان در دو شیفت صبح و بعد از ظهر فعالیت می نمایند.

وی با بیان اینکه در این گروه ها چهار نیروی زن سرپرست خانوار اقدام به راه اندازی خط فراوری و توزیع این اقلام کرده اند، گفت: با توجه به شرایط فعلی و احتیاج استان به همراهی و همکاری همه اقشار، زنان سرپرست خانوار این شهرستان نیز در کوشش هستند که نقش سازنده ای در این میان داشته باشند.

نیکخواه تاکید نمود: کارگروه های همیار بهزیستی شهرستان البرز با استفاده از فرصت های شغلی ایجاده شده از تمام ظرفیت های جامعه هدف خود برای تامین احتیاجهای بهداشتی و درمانی استان استفاده خواهد نمود.

رییس اداره بهزیستی شهرستان البرز یادآور شد: رفع کردن اقلام ضروری و مورد احتیاج بیمارستان ها برای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا از مهم ترین وظایفی است که با یاری گروه های همیار در دستور کار قرار گرفته است.

گروه های همیار به افرادی هفت تا 15 نفره از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش سازمان بهزیستی گفته می گردد که با مشارکت و همیاری و یاری به خود و یکدیگر، در راستای توانمندسازی خود و خانواده های تحت پوشش فعالیت می نمایند.

استان قزوین دارای 16 گروه همیار بهزیستی است.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1056

به "خبرنگاران گروه های همیار شهرستان البرز روزانه 200 عدد لباس ضد کرونا فراوری می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران گروه های همیار شهرستان البرز روزانه 200 عدد لباس ضد کرونا فراوری می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید