داورپناه: حالم از این بسکتبال به هم می خورد ، مهرام با کثافت کاری نفت را برد

به گزارش وبلاگ واحدی، کاپیتان تیم بسکتبال نفت آبادان شدیدا از نحوه قضاوت ها و نظارت فدراسیون به داوری های بازی های پلی آف انتقاد کرد.

داورپناه: حالم از این بسکتبال به هم می خورد ، مهرام با کثافت کاری نفت را برد

به گزارش خبرنگاران، سعید داورپناه کاپیتان تیم بسکتبال نفت آبادان پس از باخت مقابل مهرام و عدم صعود نفت به فینال لیگ، اظهار کرد: واقعا اگر داورها در بازی قبل هم مثل امروز سوت می زدند ما سه بر یک سری را برده بودیم و الان در فینال بودیم.

او اظهار کرد: حال من از این بسکتبال به هم می خورد که باید سر و گردن بشکنید تا فیلم بازی ها را ببینند. واقعا نمی دانم چرا هیچکس فیلم بازی ها را نمی بیند تا وضع داوری در چنین سطح از مسابقه را ببینند. حرفم را می زنم حتی اگر به ضرر من باشد. کثیف ترین کار در حق نفت انجام شد.

ستاره تیم نفت آبادان اظهار کرد: کجای جهان بازیکن از پشت با مشت به گردن بازیکن حریف می زند؟ من بازیکن را رد نموده ام و از پشت می آید با مشت به سر من ضربه می زند. وقتی هم می گویم چرا می زنی می گوید کار خوبی نموده ام و باز هم می زنم.

او اضافه کرد: چهار بازی اینطور سوت زده اند و فدراسیون فیلم داوری ها را نمی بیند. حرفی نزدیم تا شاید خودشان رسیدگی نمایند اما هیچکس توجه نکرد. من هم می توانستم به بازیکنان بگویم که بزنند اما ما این کارها را نمی کنیم چون با کسی ارتباطی نداریم.

داورپناه در ادامه انتقاداتش از فدراسیون و داوری گفت: ما هم هزینه نموده ایم و زحمت کشیده ایم، این کارها درست نیست. ما بدون خارجی کار نموده ایم و واقعا خوب بازی کردیم، دست تک تک این بچه ها را می بوسم. بازیکن را به زمین فرستاده اند که از اول تا آخر بازی به من فحش خواهر و مادر داد. با آرنج آرن داودی را می زنند داور به آرن خطای تکنیکال می دهد!

او ادامه داد: اینها (مهرام) بسکتبال بازی نکردند و همه فهمیدند که مهرام نفت آبادان را با کثافت کاری برد. بازیکن می گوید خوب کردم زدم، اگر داور بازی اول مسابقه او را اخراج می کرد دیگر این انفاق ها نمی افتاد. این وضع داوری و نظارت فدراسیون زحمات تیم ما را به باد داد. خدا وجود دارد و ما هم خدایی داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1735

به "داورپناه: حالم از این بسکتبال به هم می خورد ، مهرام با کثافت کاری نفت را برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داورپناه: حالم از این بسکتبال به هم می خورد ، مهرام با کثافت کاری نفت را برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید