دوست داریم در زمین قهرمان شویم، از اینستاگرام 2میلیارد درآمد داریم

به گزارش وبلاگ واحدی، به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه که به تازگی دوران قرنطینه خانگی خود به دلیل ابتلا به بیماری کرونا را پشت سر گذاشته است، گفت: روز گذشته تست مجدد گرفتم و فهمیدم جواب آن منفی است، به همین خاطر از امروز در ساختمان باشگاه حاضر شدم. فکر می کنم وقتی که برای عیادت از محمد انصاری به بیمارستان رفته بودم، کرونا گرفتم.

دوست داریم در زمین قهرمان شویم، از اینستاگرام 2میلیارد درآمد داریم

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس که با رادیو تهران مصاحبه می کرد، اضافه نمود: تمام اعضای خانواده ام کرونا گرفته اند، مادرم در بخش آی سی یو است. متأسفانه اصلا بحث کرونا جدی گرفته نمی گردد. چون در جریان هستم باید بگویم یک تخت خالی هم در بیمارستان ها نیست. همین ماسک هم که می زنیم، اکتفا نمی کند.

وی درباره رسیدگی به امور باشگاه پرسپولیس در دوران قرنطینه توضیح داد: کارهای پرسپولیس را در همین مدت هم پیگیر بودم. راننده باشگاه می آمد تا اسناد مرتبط با بنده را امضا کنم. واقعیت این است که بعضی اوقات قرنطینه را رعایت نمی کردم و با حفظ پروتکل های بهداشتی، برای حل بعضی مسائل شخصا بیرون می رفتم!

رسول پناه درباره اختلاف بین بازیکنان و ذی حساب باشگاه اضافه نمود: طبق مصوبه داخلی باشگاه، ذی حساب باید چک ها را به همراه مدیرعامل امضا کند و ما نیز از وزارت امور مالی و دارایی خواستیم تا ذی حساب معرفی نمایند. این موضوعی کمی زمان بر بود و من از اختیارات قانونی خودم استفاده کردم تا ذی حساب چک های مربوطه را امضا کند.

وی تأکید کرد: هیچ بحث و جدلی نبود. حقوق کارمندان هم پرداخت شد. امروز نیز پاداش بُردهای نیم فصل دوم را به حساب اعضای تیم واریز می کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره آخرین شرایط علیرضا بیرانوند توضیح داد: او بایستی تا 25 اسفندماه سال گذشته در تست پزشکی آنتورپ شرکت می کرد و از 11 تیرماه سال جاری نیز به تمرین تیم بلژیکی می رفت. برای اینکه التهابی در قرارداد بیرانوند به وجود نیاید، به تعهداتمان عمل کردیم.

وی اضافه نمود: از فیفا استعلام گرفتیم و آنها گفتند با توجه به بیماری کرونا که در سرتاسر دنیا به وجود آمده است، او می تواند توافقی تا انتها فصل پرسپولیس را همراهی کند اما برای اینکه مسئله ای پیش نیاید، به باشگاه آنتورپ که برای او بایستی بلیت سفر تهیه نمایند، اعلام کردیم که از بیرانوند استفاده نمی کنیم.

رسول پناه درباره تست مثبت کرونای بعضی اعضای تیم های فوتبال استقلال تهران و فولاد گفت: امیدوارم سلامتی به آنها بازگردد. سازمان لیگ باید راستی آزمایی کند. چند آزمایشگاه معتبر را معرفی نمایند تا تیم ها در آنجا کنترل شوند.

وی درباره احتمال لغو ادامه بازی های لیگ برتر اضافه نمود: فوتبال نسبت به سایر مشاغل و صنوف خطر کمتری دارد. وقتی آنها کارشان را دنبال می نمایند، فوتبال هم باید ادامه پیدا کند اما سازمان لیگ باید نظارت دقیقی نسبت به اجرای پروتکل های بهداشتی داشته باشد. به نظرم اگر نظارت دقیق وجود داشته باشد و عوامل اجرایی و اداری بازی ها رعایت نمایند، بالای 75 درصد سلامتی در طول مسابقات خواهیم داشت.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا حاضر به لغو بازی ها بدون اعلام تیم قهرمان است؟گفت: تابع سازمان لیگ هستیم اما خودتان هم می دانید که پرسپولیس قهرمان است. همین دو بازی را هم برده ایم و با شرایطی که برای سایر تیم ها به وجود آمده است، با دو الی سه بُرد دیگر قهرمانی ما قطعی خواهد شد. ما دوست داریم در زمین مسابقه قهرمان شویم تا سازمان لیگ بخواهد آن را اعلام کند.

وی درباره استفاده از برند باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی گفت: در اوضاع بحرانی و اقتصاد بیماری که داریم به ما یاری می گردد. قراردادی با کارگزار داریم که طبق آن قرارداد اختیارات تبلیغات در فضای مجازی به یک شرکتی واگذار شده است و در حال درآمدزایی هستیم. ماهانه 2 میلیارد تومان به حساب باشگاه از این طریق واریز می گردد. تمام این صحبت ها شیطنت است. قبلا آقایان استفاده می کردند و یک ریال هم درآمدزایی نداشتیم.

رسول پناه درباره مشکل به وجود آمده در پرداخت مبلغ رضایت نامه یحیی گل محمدی به باشگاه شهرخودرو و مسئله ای که گفته بود در این قرارداد وجود دارد، اعلام نمود: قرارداد یحیی از نظر شکلی مشکل داشت نه ماهیتی. قرار شد دوستانی از نهادهای نظارتی ورود نمایند. امیدوارم با مصوبه هیئت مدیره بتوانیم از شرمندگی این باشگاه دربیاییم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1241

به "دوست داریم در زمین قهرمان شویم، از اینستاگرام 2میلیارد درآمد داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوست داریم در زمین قهرمان شویم، از اینستاگرام 2میلیارد درآمد داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید