رزمایش نیروی دریایی ارتش ماه آینده در خلیج فارس و دریای عمان برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ واحدی، جانشین فرمانده کل ارتش گفت: رزمایش نیروی دریایی راهبردی ارتش طی ماه آینده در منطقه خلیج فارس و دریای عمان برگزار خواهد شد.

رزمایش نیروی دریایی ارتش ماه آینده در خلیج فارس و دریای عمان برگزار می گردد

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش خبرنگار اعزامی وبلاگ واحدی به منطقه عمومی رزمایش، امیر احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش پس از انتها رزمایش پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت 7 در جمع وبلاگ واحدی به ارزیابی از اقدامات اجرا شده در رزمایش پرداخت و در ارزیابی از برگزاری مراحل مختلف رزمایش، گفت: با توجه به گستره عملیاتی منطقه رزمایش و اقدامات اجرا شده، تمامی اهداف از پیش معین شده برای رزمایش محقق شد.

وی اضافه نمود: همدلی بین یگان های مستقر در منطقه رزمایش سبب شد که کاستی های گذشته رفع شده و وارد مرحله جدید برای دفاع از آسمان های کشور شویم.

جانشین فرمانده کل ارتش تاکید نمود: مردم مطمئن باشند همان گونه که در رزمایش قرارگاه پدافند هوایی ارتش مشاهده کردیم، ارتش در زمین، هوا و دریا از قابلیت های بسیار بالایی برخوردار است.

امیر پوردستان همچنین اعلام نمود:هدف ارتش دستیابی به قابلیتی است که بتوانیم به شایستگی از مرزهای زمینی، هوایی و دریایی کشور دفاع کنیم.

وی درباره ارتقاء تجهیزات و ظرفیت های دفاعی کشور در آینده، توضیح داد: قطعا ارتش متناسب با تهدیدات مختلف، ظرفیت های دفاعی خود را ارتقاء می دهد.

جانشین فرمانده کل ارتش به برگزاری رزمایش های مختلف از سوی ارتش اشاره و اعلام نمود: براساس تدابیر فرمانده کل ارتش، رزمایش های نیروهای مختلف ارتش در حال برگزاری است. به همین دلیل در هفته های گذشته شاهد برگزاری رزمایش محمد رسول الله(ص) از سوی نیروی زمینی در منطقه جنوب شرق کشور و طی روزهای اخیر نیز شاهد برگزاری رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7 توسط قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) در منطقه جنوب بودیم.

وی گفت: رزمایش نیروی دریایی راهبردی ارتش نیز طی ماه آینده در منطقه خلیج فارس و دریای عمان برگزار خواهد شد.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 آبان 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 547

به "رزمایش نیروی دریایی ارتش ماه آینده در خلیج فارس و دریای عمان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزمایش نیروی دریایی ارتش ماه آینده در خلیج فارس و دریای عمان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید