سعید رجبی قهرمان بازی های آسیایی شد، تکواندو به اولین طلا رسید

به گزارش وبلاگ واحدی، تکواندوکار سنگین وزن تیم ملی ایران، در سرانجام مبارزات روز سوم به مدال طلای بازی های آسیایی 2018 جاکارتا رسید.

سعید رجبی قهرمان بازی های آسیایی شد، تکواندو به اولین طلا رسید

به گزارش وبلاگ واحدی، در سرانجام سومین روز از رقابت های تکواندوی هجدهمین دوره بازی های آسیایی، سعید رجبی تکواندوکار وزن 80+ کیلوگرم ایران با پیروزی در مبارزه فینال، به مدال طلای این مسابقات دست پیدا کرد.

هوگوپوش سنگین وزن ایران که با شکست 11 بر 7 تکواندوکار قراقستان راهی مبارزه فینال گردیده بود، در این مرحله به مصاف دمیتری شوکین ازبکستانی رفت و با حساب 2 بر 1 در راند طلایی پیروز گردیده و به مدال طلا رسید. رجبی برای رسیدن به فینال وزن 80+ کیلوگرم، تکواندوکارانی از کره جنوبی، چین و قزاقستان را از پیش رو برداشته بود.

رجبی اولین طلایی تکواندو در بازیهای آسیایی است.

اما در بخش بانوان، پریسا جوادی تکواندوکار وزن 57- کیلوگرم تیم ملی ایران بود که در گام نخست به مصاف مارژان تولپبرگنوا از قزاقستان رفت. او با حساب 10 بر 15 نتیجه را واگذار نموده و از گردونه مسابقات کنار رفت.

همچنین زهرا پور اسماعیل که تکواندوکار وزن 67+ کیلوگرم تیم بانوان ایران بود، در مبارزه اول اسوتلوا اوسیپوا از قزاقستان را پیش رو داشت که با شکست 3 بر 6 مقابل این حریف، وداع زود هنگامی با بازی های آسیایی جاکارتا داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 مهر 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 53

به "سعید رجبی قهرمان بازی های آسیایی شد، تکواندو به اولین طلا رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعید رجبی قهرمان بازی های آسیایی شد، تکواندو به اولین طلا رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید