سفر اینفانتینو به عمان و ویتنام، تاج ملاقاتی با رئیس فیفا نخواهد داشت؟!

به گزارش وبلاگ واحدی، رئیس فدراسیون فوتبال ایران در حالی راهی زوریخ می گردد که ملاقاتی با رئیس فیفا نخواهد داشت.

سفر اینفانتینو به عمان و ویتنام، تاج ملاقاتی با رئیس فیفا نخواهد داشت؟!

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران، بر اساس گزارش سایت عمان دِی، جانی اینفانتینو قرار است امروز 7 فوریه (چهارشنبه 18 بهمن) در نشست کمیته اجرایی فدراسیون دنیای فوتبال (فیفا) با حضور نمایندگان 22 کشور در مسقط، پایتخت عمان شرکت کند. در این نشست قرار است در مورد مسائل مختلف از جمله آینده برگزاری مسابقات تحت نظر فیفا و نقش فدراسیون های عضو فیفا در تصمیماتی که این نهاد می گیرد، بحث و گفت وگو گردد. فدراسیون دنیای فوتبال (فیفا) 12 کشور را برای نشست های خود بین تاریخ های نوامبر 2017 تا مارس 2018 انتخاب نموده است.

همچنین بر اساس گزارش سایت ویتنام پلاس، اینفانتینو، رئیس فیفا قرار است فردا 8 فوریه (پنجشنبه 19 بهمن) در سفری یک روزه وارد هانوی، پایتیخت ویتنام گردد. بر اساس این گزارش حضور اینفانتینو در این کشور جزیی از برنامه فیفا در راستای توسعه فوتبال و حمایت از فدراسیون های عضو فیفا است. اینفانتینو قرار است با اعضای ارشد فدراسیون فوتبال ویتنام هم دیدار و ملاقات کند.

به گزارش خبرنگاران، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران هم قرار است فردا (پنجشنبه) در نشست اعضای کمیته سازماندهی مسابقات فیفا در مقر بالاترین نهاد فوتبالی دنیا در شهر زوریخ سوئیس حضور پیدا کند. گفته می شد قرار است تاج در حاشیه این نشست با اینفانتینو در مورد تصمیم ناعادلانه کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) برای بازی نمایندگان ایران و عربستان در زمینی بی طرف گفت وگو کند، اما با توجه به سفر رئیس فیفا به عمان و ویتنام باید دید این دیدار انجام خواهد شد یا خیر.

منبع: تسنیم
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 598

به "سفر اینفانتینو به عمان و ویتنام، تاج ملاقاتی با رئیس فیفا نخواهد داشت؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر اینفانتینو به عمان و ویتنام، تاج ملاقاتی با رئیس فیفا نخواهد داشت؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید