سهرابی: اگر اشتباهات داوری علیه سرخابی ها بود بازهم آقایان سکوت می کردند؟!، نیاز باشد مقابل سازمان لیگ بست می نشینیم

به گزارش وبلاگ واحدی، مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به اشتباهات داوری در دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان گفت، با این وضع داوری اعتبار لیگ برتر ایران زیر سؤال می رود.

سهرابی: اگر اشتباهات داوری علیه سرخابی ها بود بازهم آقایان سکوت می کردند؟!، نیاز باشد مقابل سازمان لیگ بست می نشینیم

به گزارش خبرنگاران، میرمعصوم سهرابی در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه تراکتور، گفت: متأسفانه روز بازی تراکتور با مس رفسنجان در جام حذفی، کمک داور دوم را به یکباره عوض کردند که همان کمک داور، موقعیت مسلم گلزنی بازیکن ما را به ناحق آفساید اعلام نمود! همچنین در صحنه ای دیگر، داور خطای پنالتی را ضربه ایستگاهی بیرون از محوطه جریمه تشخیص داد.

وی اضافه کرد: پیش از دیدار تراکتور با آلومینیوم اراک، تیم داوری روز بازی عوض شد که تصمیم اشتباه داور همان بازی سه امتیاز را از ما گرفت. براساس نظر کارشناسان داوری، تراکتور در بازی با آلومینیوم اراک، مس رفسنجان در لیگ برتر و مس رفسنجان در جام حذفی به دلیل اشتباهات داوری نتایج را واگذار کرده است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با انتقاد از شرایط داوری فوتبال کشور، خاطر نشان کرد: با این وضع داوری اعتبار لیگ برتر ایران زیر سؤال می رود. مگر فوتبال محلات است که شب بازی داور یا کمک داور عوض کنند؟ اکنون هواداران میلیونی ما معترض هستند و حق هم دارند. چرا جوابگوی آنان نیستید؟ چه کسی امتیازاتی را که به ناحق از ما گرفته شده است، پس می دهد؟

سهرابی تأکید کرد: ای کاش رئیس دپارتمان داوری حضور فیزیکی در محل کارش داشته باشد و به جای توجیه و پاک کردن صورت مسئله، فکری به حال شرایط داوری فوتبال کشورمان کند. نبود VAR را بهانه ای برای توجیه ضعف داوران قرار داده اند. بارها با کامرانی فر تماس گرفته و درباره شرایط اسف بار داوری صحبت کرده ایم، ولی ترتیب اثری داده نمی شود.

وی شرح داد: داور یک دقیقه وقت اضافه اعلام کرده است و در ثانیه 30 موقعیت برای بازیکنان ما ایجاد می شود و داور سریع سوت انتها را می زند. این مسائل شبهه برانگیز است.

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: با این کارها تیم های پرطرفدار شهرستانی و هواداران شان را دلسرد می کنند. اگر شرایط فوتبال به همین روال ادامه یابد، بخش خصوصی انگیزه ای برای سرمایه گذاری در این فوتبال زیان ده نخواهد داشت.

سهرابی با بیان اینکه تبعیض بین تیم ها موج می زند، ادامه داد: تراکتور یکی از نخستین باشگاه هایی بود که خواستار در اختیار گرفتن تبلیغات محیطی شد، ولی متأسفانه این امتیاز به دو تیم مرکز داده شد و ما به عنوان باشگاه خصوصی که از جیب خودمان هزینه می کنیم، از این منبع مالی محروم هستیم. فدراسیون باید کمک حال تیم های خصوصی باشد، اما برعکس این اتفاق رخ می دهد و منابع مالی ما را قطع می کنند.

وی همچنین یادآور شد: انواع ضمانت نامه در بحث جذب بازیکن خارجی از باشگاه های خصوصی درخواست می کنند، اما وقتی کار به تیم های مرکز می رسد، نحوه برخوردها عوض می شود و با یک تماس از بالا مسائل شان را حل می کنند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با طرح این پرسش که اگر این تعداد اشتباهات داوری علیه تیم های مرکز بود، باز هم آقایان سکوت می کردند؟، گفت: بلافاصله پس از انتها بازی مقابل مس رفسنجان، نامه اعتراضی به همراه مستندات لازم را به سازمان لیگ ارسال کرده ایم. به صورت حضوری نیز این موضوع را پیگیری خواهیم کرد و حتی اگر نیاز باشد، مقابل سازمان لیگ بست می نشینیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 بهمن 1400 بروزرسانی: 21 بهمن 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2088

به "سهرابی: اگر اشتباهات داوری علیه سرخابی ها بود بازهم آقایان سکوت می کردند؟!، نیاز باشد مقابل سازمان لیگ بست می نشینیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابی: اگر اشتباهات داوری علیه سرخابی ها بود بازهم آقایان سکوت می کردند؟!، نیاز باشد مقابل سازمان لیگ بست می نشینیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید