سپاهان - استقلالی که پرسپولیس را قهرمان کرد

به گزارش وبلاگ واحدی، هافبک اهل آفریقای جنوبی استقلال با حرکتی انفجاری و از پیش رو برداشتن سه مدافع سپاهان در محوطه جریمه این تیم، توپ را از زاویه ای بسته به تور دروازه نیازمند چسباند تا استقلال برنده حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم لیگ هجدهم باشد؛ اتفاقی که البته در ادامه لیگ هجدهم و با نتیجه نگرفتن های شاگردان شفر و قلعه نویی همراه شد تا پیروز نبرد واقعی زاینده رود، پرسپولیسی باشد که برای سومین فصل متوالی قهرمان لیگ ایران شد.

سپاهان - استقلالی که پرسپولیس را قهرمان کرد

در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران در حساس ترین بازی هفته دو تیم آماده سپاهان و استقلال در اصفهان به مصاف هم می فرایند.

به گزارش ایسنا، دو تیمی که فرایند خوبی را پشت سر گذاشته اند و هفته هاست که رنگ باخت را ندیده اند. استقلال 9 بازی پیاپی است که برنده می شود و سپاهان یکی از دو تیم بدون باخت ایرانی در فصل 99-98 است.

نکته جالب تقابل این دو تیم، مشخص شدن مدعی اصلی قهرمانی است. سپاهان با یک بازی کمتر نسبت به استقلال و یک امتیاز بیشتر در رده دوم واقع شده است و شاگردان استراماچونی در رده سوم هستند. با این حال این مشخص شدن قهرمانی در زاینده رود خیلی هم عجیب نیست زیرا سال گذشته و در هفته بیست و پنجم همین شرایط در بازی دو تیم وجود داشت.

فصل گذشته سپاهان و استقلال در حالی در نقش جهان به هم رسیدند که پرسپولیس با فاصله کمی نسبت به تراکتور رده دومی و سپاهان رده سومی در صدر جدول قرار داشت و اصفهانی ها این انگیزه را داشتند که با برتری برابر استقلال و با توجه به شکست تراکتور، به پرسپولیس نزدیک تر شود.

بازی در حالی با حملات دو تیم در جریان بود که کسی نمی توانست در طول 90 دقیقه برنده بازی را مشخص کند و توپ مدام روی دروازه دو تیم بود. پس از نمایان شدن خاتمه 90 دقیقه در اسکوربورد، همه چیز باب میل پرسپولیسی ها بود زیرا هم حریف مستقیم متوقف شده بود و هم رقیب دیرینه نتوانسته بود پیروز شود اما در دقیقه 6+90 جادوی پاتوسی همه چیز را تغییر داد.

هافبک اهل آفریقای جنوبی استقلال با حرکتی انفجاری و از پیش رو برداشتن سه مدافع سپاهان در محوطه جریمه این تیم، توپ را از زاویه ای بسته به تور دروازه نیازمند چسباند تا استقلال برنده حساس ترین بازی هفته بیست و پنجم لیگ هجدهم باشد؛ اتفاقی که البته در ادامه لیگ هجدهم و با نتیجه نگرفتن های شاگردان شفر و قلعه نویی همراه شد تا پیروز نبرد واقعی زاینده رود، پرسپولیسی باشد که برای سومین فصل متوالی قهرمان لیگ ایران شد.

حالا دوباره سپاهان و استقلال در زاینده رود به هم رسیدند و این بار هر دو تیم شانس اصلی قهرمانی هستند. با وجود صدرنشینی شهرخودرو، مسائل جدی این باشگاه مشهدی، شاگردان یحیی گل محمدی را در صدر جدول، متزلزل نشان می دهد و شاید این سپاهان و استقلال باشند که با این فرایند نتیجه گیری، قهرمان لیگ نوزدهم را مشخص می کنند. دیدار دو تیم از ساعت 15 در ورزشگاه نقش جهان آغاز می شود. آبی های پایتخت با 21 امتیاز در رده سوم قرار دارند و سپاهانی ها نیز با 22 امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به شاگردان استراماچونی در رده دوم قرار دارند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 دی 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 707

به "سپاهان - استقلالی که پرسپولیس را قهرمان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان - استقلالی که پرسپولیس را قهرمان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید