آغاز توطئه جدید علیه ایران در ماجرای ناپدید شدن هواپیمای مالزی

به گزارش وبلاگ واحدی، خبرنگاران: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هواپیمای مفقودشده مالزیایی احتمالاً توسط آمریکا ربوده شده است، گفت: در ماجرای این هواپیما نشانه هایی برای شروع توطئه ای جدید علیه ایران توسط آمریکا دیده می گردد.

آغاز توطئه جدید علیه ایران در ماجرای ناپدید شدن هواپیمای مالزی

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

سیدحسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی وبلاگ واحدی، با اشاره به خبرسازی رسانه های غربی مبنی بر حضور 2 ایرانی در هواپیمای مفقودشده مالزیایی که بدون گذرنامه وارد پرواز شده اند، گفت: ما احتمال می دهیم که که ربایش هواپیمای مالزی توسط آمریکایی ها اجرا شده باشد و آنها پشت پرده این کار هستند.

وی اضافه کرد: دلیل این حرف هم آن است که ایران هم اکنون سیاست نگاه به شرق را در پیش گرفته و توجه ویژه ای به اقتصاد حوزه شرق و جنوب شرق آسیا دارد، لذا آمریکا با این کار در کوشش است که در روابط ایران و کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا اخلال ایجاد کند.

هواپیمای مفقودشده مالزیایی توسط آمریکا ربوده شده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی توضیح داد: ما عامل اصلی این ربایش را آمریکایی ها می دانیم و احتمالاً آنها عواملی را اجیر نموده اند تا این کار را برای شان انجام دهند.

نقوی ادامه داد: اسناد منتشره توسط رسانه های غربی درباره حضور 2 ایرانی در این پرواز که بدون گذرنامه وارد پرواز شده اند، جنگ روانی است.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها به صورت مستقیم وارد این عملیات نشده اند، اظهار داشت: آمریکایی ها کسانی را معمولاً در این گونه عملیات ها اجیر می نمایند تا با انجام اقدامات تروریستی، کار را به گردن کشورهای دیگر به ویژه مسلمانان بیندازند.

نقوی گفت: در ماجرای این هواپیما نشانه هایی برای شروع توطئه ای جدید علیه ایران توسط آمریکا دیده می گردد.

منبع: تسنیم
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 446

به "آغاز توطئه جدید علیه ایران در ماجرای ناپدید شدن هواپیمای مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز توطئه جدید علیه ایران در ماجرای ناپدید شدن هواپیمای مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید