فدرر از صعود به فینال تور ATP لندن بازماند

به گزارش وبلاگ واحدی، تنیسور سوییسی با شکست مقابل الکساندر زورف نتوانست به فینال تور ATP لندن صعود کند.

فدرر از صعود به فینال تور ATP لندن بازماند

به گزارش خبرنگاران، نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی تور ATP لندن شنبه شب بین راجر فدرر و الکساندر زورف برگزار گردید که تنیسور آلمانی دو بر صفر پیروز شد و به دیدار نهایی صعود کرد.

در ست نخست زورف گیم اول را به نام خود ثبت کرد اما فدرر توانست بازی را مساوی کند. رقابت دو تنیسور با این شرایط ادامه یافت و هر زمان که سرو را در اختیار داشتند پیروز آن گیم می شدند. با این حال زورف زمانی که 6 بر 5 از مرد شماره سه دنیا پیش افتاد توانست گیم بعد را نیز به خود اختصاص دهد و پیروز ست اول گردد.

در ست دوم باز هم زورف گیم نخست را به خود اختصاص داد اما فدرر توانست در دو گیم بعدی پیروز گردد. تنیسور آلمانی نسبت به این قضیه واکنش نشان داد و بازی را 3 بر 2 کرد. سپس دوباره شرایط ست نخست تکرار شد و این بار دو تنیسور در امتیاز 6 بر 6 مساوی شدند تا برنده بازی در گیم سیزدهم معین گردد.

رقابت نزدیک مرد شماره سه و پنج دنیا ادامه داشت. یک بدشانسی باعث شد فدرر در امتیاز های انتهای دو امتیاز عقب افتد و نتیجه 6 بر 4 گردد. تنیسور سوییسی در ادامه یک امتیاز به دست آورد اما در نهایت زورف به امتیاز انتهای رسید و ست دوم را با نتیجه 7 بر 6 به نفع خود تمام کرد. او نام خود را به عنوان نخستین فینالیست تور ATP لندن ثبت کرد.

زورف در انتها بازی با تحسین تماشاگران رو به رو شد. تنیسور جوان آلمانی توانست یکی از پر افتخارترین های این رقابت ها را شکست دهد.

در دیگر بازی امشب نواک جوکوویچ برابر کوین اندرسون قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 137

به "فدرر از صعود به فینال تور ATP لندن بازماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدرر از صعود به فینال تور ATP لندن بازماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید