فردا، سرانجام مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد

به گزارش وبلاگ واحدی، تهران (پانا) - مهلت انتخاب رشته داوطلبان ورود به دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 8 اردیبهشت به انتها می رسد.

فردا، سرانجام مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1400دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده اند, از تاریخ 31 فروردین ماه آغاز شد و فردا چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه به خاتمه می رسد.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر اساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا 80 رشته محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب نمایند.

داوطلبان لازم است با مراجعه به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه مذکور انتخاب رشته نمایند.

طبق اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، داوطلبان لازم است با کد شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور وکد ملی اقدام به ورود به سامانه نموده و پس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته/محل های مورد نظر خود به ترتیب اولویت اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1772

به "فردا، سرانجام مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا، سرانجام مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید