فریبا: استقلال با سرعت تیمی برد

به گزارش وبلاگ واحدی ، بهتاش فریبا، عضوکمیته فنی و یکی ازپیشکسوتان باشگاه استقلال سرعت تیمی آبی ها را رمز پیروزی مقابل صنعت نفت می داند: در فوتبال یک سرعت انفرادی داریم و یک سرعت تیمی که استقلال مقابل صنعت نفت به خوبی از آن بهره برد. سرعت توپ رسانی از خط دفاعی به خط میانی و تهاجمی به حدی خوب بود که تیم صنعت نفت را دچار مشکل کرد. ضمن اینکه باید به نقش خوب طارق همام هم اشاره نمود که به خوبی در خدمت تیم بود. طارق در بازی های گذشته کمتر به دروازه حریف نزدیک می شد اما در این بازی با نزدیکی به دروازه صنعت نفت هم گل زد و هم موقعیت های دیگری ساخت تا به همه ثابت کند که چه بازیکن توانمندی است.

فریبا: استقلال با سرعت تیمی برد

بهتاش فریبا با اشاره به نفوذ های استقلال از سمت راست، درباره این جناح به حرف هایش ادامه داد: وریا فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان ایران بود. گل های زیاد و زیبایی می زد و باعث می شد استقلال نشاط بیشتری در فاز تهاجمی داشته باشد. در این بازی هم ترکیب او و فرشاد محمدی مهر یاری زیادی به او کرد و باعث شد استقلال در فاز تهاجمی بهتر عمل کند. این دو بازیکن به خوبی به جلو شیفت می شدند و موقعیت های زیادی را هم ساختند. من همیشه گفتم که استقلال از گذشته تا به امروز یک تیم راست رو بوده اما باید کوشش کند تا با تقویت سمت چپ به توازن برسد.

پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد هافبک های میانی استقلال گفت:خوشبختانه علی کریمی و فرشید باقری دو بازیکن صاحب مهارت و تکنیک هستند. به جز قدرت بالای توپ گیری، قدرت حمل توپ خوبی هم دارند. فرشید باقری جز معدود بازیکنانی است که به واسطه گام های بلند و خوبی که دارد سخت می توان توپ را از او گرفت. البته طارق همام هم یاری زیادی به خط میانی استقلال می نماید و در بازی های گذشته به خوبی توپ گیری نموده است. در کل فکر می کنم خط میانی خوبی داریم و تنها مسئله احتیاج به یک هافبکی است که بتواند به خوبی پاس آخر دهد و بتواند سرعت، عرض و عمق تیم را کنترل کند.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 7 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 144

به "فریبا: استقلال با سرعت تیمی برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریبا: استقلال با سرعت تیمی برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید