لمپارد: تحت تاثیر سرمربی ولوز قرار گرفته ام، اتحادیه فوتبال انگلیس کوشش می نماید اوضاع را بهبود ببخشد

به گزارش وبلاگ واحدی، فرانک لمپارد نبرد دشواری را برای آبی های لندن پیش بینی کرد.

لمپارد: تحت تاثیر سرمربی ولوز قرار گرفته ام، اتحادیه فوتبال انگلیس کوشش می نماید اوضاع را بهبود ببخشد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش وبلاگ واحدی، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ولورهمپتون در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر انگلیس از یک نبرد سخت سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال چلسی در این باره گفت: در زمان انجام بازی های ملی تمرین کردیم. بازیکنان زیادی برای مسابقات ملی رفته بودند اما به بقیه استراحت دادیم. بازیکنانی داریم که برای آخر هفته آماده و در شرایط مناسب هستند.واقعا به اولین بازی ملی مانت برای تیم ملی انگلیس افتخار می کنم. کوششی که به عنوان یک پسر جوان انجام داده، عالی بوده است. رویای او تحقق یافته و حالا سخت تمرین کردن شروع می گردد. یک پنالتی در بازی مقابل نورویچ برای ما گرفته نشد. هرمربی عقیده ای دارد و آن یک پنالتی واضح بود. فکر نمی کنم قصد بدی وجود داشته و سران اتحادیه فوتبال انگلیس در کوشش هستند همه چیز را درست نمایند.

او درباره رقیب آینده تیمش اضافه نمود: آن ها یک تیم بسیار خوب هستند که سال گذشته اعتباری زیادی بدست آوردند و شیوه بازی خوبی دارند. با وجود 3 بازیکن عالی در دفاع و خط حمله، خوب دفاع می نمایند و اتمسفر سنگینی در ورزشگاهشان وجود دارد. بسیار تحت تاثیر عملکرد نونو اسپریتو قرار گرفتم. از بیرون به موضوع نگاه می کنم و شیوه بازی تیم او را دوست دارم.کالوم به همراه ریس جیمز برای زیر 23 سال بازی می نمایند. او برای مدتی تمرین نموده اما باید مطمئن شویم حالش خوب است. جیمز به مدت طولانی از میادین دور نخواهد بود و احتیاج دارد بازی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 439

به "لمپارد: تحت تاثیر سرمربی ولوز قرار گرفته ام، اتحادیه فوتبال انگلیس کوشش می نماید اوضاع را بهبود ببخشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمپارد: تحت تاثیر سرمربی ولوز قرار گرفته ام، اتحادیه فوتبال انگلیس کوشش می نماید اوضاع را بهبود ببخشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید