لیگ ملت های والیبال، پیروزی ایران مقابل کانادا در ارومیه، طلسم شکسته شد

به گزارش وبلاگ واحدی، تیم ملی والیبال ایران هفته سوم لیگ ملت های 2019 را با پیروزی قاطع برابر کانادا شروع کرد.

لیگ ملت های والیبال، پیروزی ایران مقابل کانادا در ارومیه، طلسم شکسته شد

برای دریافت خدمات تور کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی والیبال ایران در بازی نخست خود در هفته سوم لیگ ملت های 2019 در سالن مملو از جمعیت و 6 هزار نفری غدیر ارومیه به مصاف کانادا رفت و به پیروزی 3 بر صفر دست یافت.

ایگور کولاکوویچ برای شروع بازی مقابل حریفی که در 3 تورنمنت بزرگ اخیر (لیگ ملت ها، المپیک و قهرمانی دنیا) از آن باخته بود از ترکیب سعید معروف، امیر غفور، مبلد عبادی پور، پوریا فیاضی، محمد موسوی، علی شفیعی و محمدرضا حضرت پور (لیبرو) استفاده کرد.

بازیکنان و کادر فنی تیم ملی لهستان و مربی تیم ملی روسیه، تماشاگران ویژه این بازی بودند.

ایران شروع بهتری با تکیه بر حملات خود و جو سنگین سالن غدیر نسبت به کانادا داشت و 8 بر 4 پیش افتاد. بازی کم اشتباه ایران، سرمربی کانادا را مجبور به استفاده از وقت استراحت فنی کرد و دو تیم در امتیاز 16 بر 9 به سود ایران به سراغ وقت استراحت فنی دوم رفتند. تیم ایران در تمام طول ست، تیم برتر میدان بود و 25 بر 15 به پیروزی رسید.

کانادا در ست دوم تیمی متفاوت نشان داد و 4 بر یک از ایران پیش افتاد. بازیکنان ایران در ادامه اما سر و شکل تیمی خود را پیدا کردند و نتیچه 8 بر 6 به سود کانادا شد. دو تیم در امتیاز 16 مساوی شدند. سرویس بدون بازگشت امیر غفور، امتیاز 19 را برای ایران در پی داشت. دفاع روی تور بی نقص میلاد عبادی پور نیز ایران به امتیاز 22 در مقابل 21 امتیاز حریف رساند. امتیاز بعدی با سرویس بدون بازگشت موسوی به دست آمد. دو اشتباه متوالی از سوی بازیکنان ایران، نتیجه را در امتیاز 23 مساوی کرد. جدال تماشایی ایران و کانادا در ست دوم با نتیجه 26 بر 24 به سود ایران تمام شد.

ست سوم هم با رجحان کانادا ولی با نوسان کمتر برای دو تیم شروع شد. دو تیم در امتیاز 10 مساوی شدند. 3 امتیاز متوالی برای ایران، گلن هوگ را مجبور کرد از وقت استراحت استفاده کند. دومین وقت استراحت فنی نیز در امتیاز 16 بر 12 به سود ایران جاصل شد. تیم ایران در این بازی، 2 یا 3 امتیاز خود را با پاس های امیر غفور به دست آورد که باعث تشکر سعید معروف از او شد. ست سوم این بازی هم با نتیجه 25 بر 16 به سود ایران به خاتمه رسید تا طلسم شکست ناپذیری کانادا مقابل ایران شکسته گردد. تیم ملی ایران در 3 تورنمنت بزرگ اخیر شامل لیگ ملت ها، مسابقات قهرمانی دنیا و المپیک از تیم ملی کانادا باخته بود و امروز این طلسم را شکست.

این شمشین پیروزی ایران در هفت بازی برگزار شده در لیگ ملت های 2019 بود.

ایران در دومین بازی خود در هفته سوم از ساعت 18:30 فردا شنبه در یک دیدار حساس به مصاف لهستانی خواهد رفت که امروز 3 بر یک از روسیه باخت.

منبع: تسنیم
انتشار: 21 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 295

به "لیگ ملت های والیبال، پیروزی ایران مقابل کانادا در ارومیه، طلسم شکسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ ملت های والیبال، پیروزی ایران مقابل کانادا در ارومیه، طلسم شکسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید