محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس

به گزارش وبلاگ واحدی، به گفته رئیس پلیس راه استان البرز روزهای شنبه و یکشنبه در محدوده استان البرز با اجرای طرح محدودیت ترافیکی درمحور کرج - چالوس روبرو خواهیم بود.

محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس

سرهنگ رضا اکبری با بیان اینکه درمدت محدودیت در تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس ممنوع است .اضافه نمود :

از ساعت 14 روز شنبه دوم آبان ماه تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه سوم آبان ماه تردد خودروها از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است. این ممنوعیت به دلیل تخلیه بار ترافیکی مسافران در حال بازگشت از سفر در این راستا اجرا می گردد.وی همچنین در مورد وز یکشنبه سوم آبان افزود: همچنین تردد وسیله نقلیه ازساعت17/30 روز شنبه الی ساعت 2 بامداد روز یکشنبه سوم آبان ماه ازمرزن آباد به سمت کرج یکطرفه خواهد بود و ممنوعیت تردد موتورسیکلت نیز تا سرانجام محدودیت ترافیکی در جاده کرج - چالوس و بالعکس ادامه دارد.وی به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات هدایت و رانندگی را مورد توجه قرار دهند. این مسئول گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 8825555 به صورت شبانه روزی جوابگوی شرایط راه های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است. استان البرز یکهزار و 500کیلومترآزاد راه ، بزرگراه و راه اصلی و فرعی دارد و 18 درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است. نیمی از جاده 160کیلومتری کرج - چالوس درحوزه استحفاظی استان البرز قراردارد منبع: irnaمنبع: کجارو
انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 908

به "محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های ترافیکی در جاده چالوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید