ناراحتی استراماچونی از لغو تمرین امروز استقلال، زرینچه: با شرایط جوی نمی توانستیم کاری کنیم

به گزارش وبلاگ واحدی، لغو تمرین امروز تیم فوتبال استقلال باعث ناراحتی آندره آ استراماچونی سرمربی آبی پوشان شد.

ناراحتی استراماچونی از لغو تمرین امروز استقلال، زرینچه: با شرایط جوی نمی توانستیم کاری کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، قرار بود تمرین امروز (سه شنبه) تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار گردد، اما باشگاه استقلال اظهار داشت که به دلیل عدم آماده بودن زمین تمرینی مجموعه انقلاب و همچنین نفت تهرانسر تمرین لغو شد.

این مسئله با ناراحتی آندره آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی استقلال روبرو شد و او قصد داشت در آستانه بازی با تراکتور تمرین تاکتیکی برای تیمش برگزار کند.

جواد زرینچه سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه چرا تمرین امروز لغو شد، به خبرنگاران گفت: بارندگی طی این چند روز شدید بوده و خط کشی زمین تمرین از بین رفته بود. وقتی خط کشی زمین نباشد، کار تاکتیکی نمی توان انجام داد. ما زمین نفت تهرانسر را نیز داشتیم که آنجا هم آب جمع شده بود. با مجموعه آزادی تماس گرفتیم تا در زمین شماره دو تمرین کنیم که گفتند زمین زیر کشت رفته است. به همین دلیل به بازیکنان اظهار داشتیم تمرین امروز تعطیل است.

وی در خصوص ناراحتی استراماچونی از لغو تمرین گفت: روز تعطیل که نمی توانستیم زمین را خط کشی کنیم. با شرایط جوی نمی توان کاری کرد. روز گذشته گفته بودم مجموعه انقلاب مشکل دارد و بهتر است به زمین تهرانسر برویم. آنجا هم متوجه شدیم که آب جمع شده و امکان برگزاری تمرین وجود ندارد. وقتی شرایط تمرین وجود ندارد، چاره دیگری جز تعطیلی تمرین نداشتیم، چون ممکن بود در این زمین بازیکنان آسیب ببینند. من که نمی توانستم روز تعطیل خط کش بیاورم و زمین را خط کشی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 647

به "ناراحتی استراماچونی از لغو تمرین امروز استقلال، زرینچه: با شرایط جوی نمی توانستیم کاری کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناراحتی استراماچونی از لغو تمرین امروز استقلال، زرینچه: با شرایط جوی نمی توانستیم کاری کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید