هدف اصلی مان بازیها آسیایی سال آینده است

به گزارش وبلاگ واحدی، ملی پوش واترپلوی ایران در مصاحبه با خبرنگاران، درباره شروع بکار رسمی اردوهای تیم ملی واترپلو پس از حدود یکسال و نیم گفت: از 6 ماه گذشته اردوها شروع شده بود اما به صورت جدی تمرین نمی کردیم چرا که در باشگاه انقلاب حاضر می شدیم و امکانات واترپلویی وجود نداشت و فقط تمرینات شنا را انجام می دادیم.

هدف اصلی مان بازیها آسیایی سال آینده است

حامد ملک خانبانان ادامه داد: حدود 3 هفته پیش هم با حضور چیریچ که حدود یک ماه در ایران است تمرینات را شروع کردیم اما چون ماه رمضان بود خیلی جدی فعالیت نداشتیم. در نهایت از روز سه شنبه اردوهای تیم ملی به صورت جدی پس از حدود یکسال و نیم دوری از آب شروع شد. به علت شرایط کرونایی روزهای سختی داشتیم و افت زیادی پیدا کردیم. در حال حاضر روزی یک جلسه تمرین داریم تا به شرایط آمادگی بدنی برسیم و احتمالاً تا دو ماه آینده تمرینات به روزی 2 وعده در روز خواهد رسید.

کاپیتان تیم ملی واترپلو در سرانجام گفت: مسابقات قهرمانی آسیا را در پیش داریم اما به علت شرایط کرونایی به طور قطع معین نیست که در چه تاریخی برگزار می گردد و حتی ممکن است به طور کامل لغو شد اما هدف اصلی تیم ملی واترپلو، بازی های آسیایی سال آینده می باشد. تمرینات خود را شروع نموده ایم و امیدواریم در ادامه با کشورهایی مانند صربستان، اردوها و دیدارهای تدارکاتی برگزار کنیم تا بتوانیم به شرایط ایده آل برسیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 تیر 1400 بروزرسانی: 27 تیر 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1849

به "هدف اصلی مان بازیها آسیایی سال آینده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدف اصلی مان بازیها آسیایی سال آینده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید