هشتمین همایش ملی دانشگاهی ادبیات کودک در دانشگاه شیراز برگزار می شود

به گزارش وبلاگ واحدی، هشتمین همایش ملی دانشگاهی ادبیات کودک 29 تا 30 اردیبهشت از سوی مرکز مطالعات ادبیات کودک دانشگاه شیراز برگزار می شود.

هشتمین همایش ملی دانشگاهی ادبیات کودک در دانشگاه شیراز برگزار می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، هشتمین همایش ملی دانشگاهی ادبیات کودک از سوی مرکز مطالعات ادبیات کودک دانشگاه شیراز برگزار می شود.

هشتمین همایش ملی دانشگاهی ادبیات کودک در محورهای، ضرورت بازبینی نقد و نظریه موجود ادبیات کودک و آثار خلاق منتشر شده در این قلمرو، بررسی چگونگی نگرش پسا انسان گرایی و نقد آن به ادبیات کودک مدرن، بررسی و مقایسه نمونه های آثار پسا انسان گرا در ادبیات کودک و نوجوان ایران و جهان، ارزیابی آثار منتشر شده برای کودک و نوجوانان در ایران و جهان در ارتباط با کرونا، بررسی در انتظار نقد و نظریه و نیز آثار خلاق ادبیات کودک، چگونگی تحولات عصر دیجیتال و سرنوشت و راستا ادبیات کودک در این اثر، تحلیل درهم تنیدگی انسان گرایی پسا کرونا و دیجیتال و تاثیر آن بر ادبیات کودک و ضرورت بازبینی و نظریه و عمل ادبیات کودک از سوی دست اندرکاران خواهد بود.

این همایش چهارشنبه 29 و پنجشنبه 30 اردیبهشت ماه 1400 ساعت 14 در آپارات https://www.aparat.com/farhangi.shirazu برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1781

به "هشتمین همایش ملی دانشگاهی ادبیات کودک در دانشگاه شیراز برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشتمین همایش ملی دانشگاهی ادبیات کودک در دانشگاه شیراز برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید