هلال احمر به صندلی واقعی خود بازگردد

به گزارش وبلاگ واحدی، رییس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه آرزو می کنیم اعضای جمعیت به بیش از چند میلیون نفر افزایش یابد، گفت: هر کسی که به دنبال سود در جمعیت هلال احمر باشد ضرر خواهد نمود.

هلال احمر به صندلی واقعی خود بازگردد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش وبلاگ واحدی، کریم همتی در مراسم انتخابات مجامع هلال احمر که صبح امروز برگزار گردید، اظهار کرد: بودن در این جمع صمیمی بسیار لذت بخش است و آرزو می کنم خدای عظیم زحمات شما را قبول بفرماید و آرزوی توفیق داریم.

وی گفت: جمعیت هلال احمر با توجه به شرایط خاصی که دارد و از عظیمترین نهادهای مردمی جمهوری اسلامی است، حق دارد که از وجود جوانان پرشور بهره مند گردد.

وی گفت: انتظار ما آمار و ارقام بیشتری است و آرزو می کنیم اعضای جمعیت به بیش از چند میلیون نفر برسد. جمعیت هلال احمر بیش از 559 هزار عضو داوطلب داشته که حدودا 315 هزار نفر افراد واجد شرایطی هستند که آمدند تا در میان نامزدهای کاندید شده، انتخاب نمایند.

همتی اضافه نمود: به علت حواشی که جمعیت هلال احمر داشت این انتخابات از زمان برگزاری کمی فاصله گرفته بود، اما به همت همکاران ما علیرغم بازه زمانی محدود، تمامی موضوعات تمهید شد. بیش از 1869 نفر را باید از میان شوراهای اجرایی و بازرسی انتخاب کنیم.

وی گفت: در بیشتر از 170 شعبه این انتخابات انجام خواهد شد. کوشش ما این است که جمعیت هلال احمر به دور از حواشی اداره گردد و هلال احمر به صندلی واقعی خود برسد.

رییس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه هر بار که در تنگنا قرار می گیریم در تمام بحران ها بعد از خدا و ائمه دست ما و چشم ما نیازمند یاری است، گفت: لباس های سرخ هلال احمر واقعا به مردن آرامش می دهد. این سازمان در مواقعی می تواند پیروز باشد که به دور از حاشیه کار کند.

همتی اضافه نمود: اگر می خواهیم اعتماد عمومی وجود داشته باشد باید به همه حق انتخاب بدهیم. هر کسی که به دنبال سود در جمعیت هلال احمر باشد ضرر خواهد نمود. امروز رقابت بین خیرین است و بین سیاسیون نیست.

رییس جمعیت هلال احمر اظهار کرد: شرایط سیاسی کشور هر آنچه که می خواهد باشد، ما به آن ها کاری نداریم و ما فقط باید تعداد خیرین را افزایش دهیم. این چند روزه میان سایت های معاند هم تبلیغاتی در مورد تحریم این انتخابات وجود داشت، اما این نشان می دهد که این افراد هیچ شناختی از جمعیت هلال احمر ندارند.

وی گفت: ما باید بخشی از آلام و دردهای مردم را کم کنیم. این افرادی که انتخاب می شوند باید از تمام انرژی خود برای حل مسائل جمعیت استفاده نمایند.

همتی اضافه نمود: همکاران اجرایی ما مجاز نیستند در هیچ مرحله ای افراد را غربال نمایند. عقل سلیم حکم می نماید مانع ورود افراد حاشیه ساز شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1206

به "هلال احمر به صندلی واقعی خود بازگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلال احمر به صندلی واقعی خود بازگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید