همه بازیکنان را محک زدیم، مشکل صیادمنش حل شد، بازی با قطر مهم است

به گزارش وبلاگ واحدی، حمید استیلی در این خصوص گفت: خوشبختانه بازی درون تیمی بسیار خوبی را در این اردو برگزار کردیم. برای ایجاد فضای یک مسابقه جدی حتی از فدراسیون قطر درخواست کردیم که یک تیم داوری در اختیار ما بگذارند. بچه ها هم انگیزه و کوشش بسیار خوبی در این مسابقه داشتند و سعی می کردند بهترین عملکرد را از خودشان نشان بدهند.

همه بازیکنان را محک زدیم، مشکل صیادمنش حل شد، بازی با قطر مهم است

سرمربی تیم ملی المپیک افزود: ما روی چند پست آنالیز دقیق تری داریم و به دنبال تصمیم گیری خواهیم بود. بر همین اساس این بازی به ما کم کرد. همچنین از دو تیم خواسته بودیم با شیوه های متفاوت هجومی و دفاعی برابر هم بازی نمایند که این اتفاق هم به خوبی در طول مسابقه افتاد. به نوعی می توانم بگویم این بازی از مسابقه برابر یک باشگاه قطری هم مفید تر بود چون توانستیم همه بازیکنان را در ترکیب دو تیم ببینیم به استثنای چند بازیکن که مصدومیت جزئی داشتند و ترجیح دادیم از آنها استفاده نگردد.

استیلی اظهار امیدواری کرد که بازی مقابل قطر هم نتایج خوبی برای تیم امید داشته باشد و گفت: این آخرین مسابقه تدارکاتی تیم ماست که برای کادر فنی اهمیت زیادی دارد. و امیدواریم در این بازی به خواسته های خودمان برسیم همچنین بازیکنان عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم امید با اشاره به آخرین شرایط صیادمنش گفت: خوشبختانه یک خبر بسیار خوب به ما دادند و اعلام شد که مشکل صیادمنش هم حل شده و با موافقت باشگاه او می تواند در سفر به تایلند و مسابقات آسیایی همراه تیم امید باشد. از این اتفاق بسیار خوشحالیم همچنین جا دارد از مسئولین فدراسیون فوتبال تشکر کنیم که به خوبی کوشش و همکاری کردند، آقای تاج و ساکت زحمات زیادی کشیدند تا اللهیاربه جمع ما اضافه گردد و این پیگیری ها نتیجه داد.

استیلی در خاتمه گفت: همچنین جا دارد در اینجا برای رییس محترم فدراسیون فوتبال آروزی سلامتی کنم. ایشان چند روز پیش در همین اردوی قطر کنار ما بودند و کوشش می کردند بهترین شرایط برای تیم فراهم باشد. خبر بیماری ایشان واقعاً باعث نگرانی ما شده و امیدوارم به زودی سلامتی خودشان را به دست بیاورند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 793

به "همه بازیکنان را محک زدیم، مشکل صیادمنش حل شد، بازی با قطر مهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همه بازیکنان را محک زدیم، مشکل صیادمنش حل شد، بازی با قطر مهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید