واکنش یک نماینده به بازداشت عضو شورای شهر شیراز

به گزارش وبلاگ واحدی، نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بازداشت عضو شورای شهر شیراز گفت که دفاع وی از حقوق شهروندی چند شهروند نباید به حساب حمایت از یک فرقه گذاشته گردد.

واکنش یک نماینده به بازداشت عضو شورای شهر شیراز

بهرام پارسایی در گفت وگو با وبلاگ واحدی با اشاره به بازداشت مهدی حاجتی، عضو شورای شهر شیراز که مدعی است در پی اظهار نظرش راجع به پیگیری بازداشت دو بهایی انجام گردیده است، گفت: نباید اظهار نظر یک عضو شورای شهر باعث چنین واکنشی گردد. این کار در وضعیت فعلی نگران کننده و موجب تشویش اذهان عمومی است. ما باید در برخوردها عدالت و درایت را لحاظ کنیم.

وی افزود: متأسفانه بعضا با یک جرم مشهود مثل تخریب اماکن میراثی و اماکن ملی که در شیراز اتفاق می افتد، برخورد نمی گردد اما یک عضو شورای شهر به خاطر توئیتش بازداشت می گردد که این به نفع منافع ملی و انسجام کشور نیست. قطعا نمی توان دفاع عضو شورای شهر از حقوق شهروندی چند شهروند را به حساب حمایت او از یک فرقه دانست.

پارسایی با تاکید بر این که نباید با یک اظهار نظر چنین برخورد قضایی گردد، مدعی شد: آقای حاجتی در شورای شهر پیگیر تخریب اماکن میراثی بوده و به خاطر این پیگیری نیز چند بار تهدید گردیده بود.

نماینده مردم شیراز در انتها با بیان این که اعضای شورای شهر شیراز درباره بازداشت مهدی حاجتی جلسه فوق العاده تشکیل دادند، گفت که موضوع بازداشت این عضو شورای شهر شیراز را از مقامات قضایی و امنیتی پیگیری خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 98

به "واکنش یک نماینده به بازداشت عضو شورای شهر شیراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش یک نماینده به بازداشت عضو شورای شهر شیراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید