پیام امیر دریادار سیاری در پی شهادت خلبان محمدرضا رحمانی

به گزارش وبلاگ واحدی، رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در پی شهادت سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی در سانحه جنگنده میگ 29 نیروی هوایی ارتش پیامی صادر کرد.

پیام امیر دریادار سیاری در پی شهادت خلبان محمدرضا رحمانی

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ واحدی، رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران در پی شهادت سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی در سانحه جنگنده میگ 29 نیروی هوایی ارتش پیامی صادر کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم.

و الذین قتلوا فی سبیل الله فلن یضلَّ اعمالهم، سیهدیهم و یصلح بالهم و یدخلهم الجنه عرف ها لهم

شهادت، خلعت گرانبهایی است که خداوند متعال بواسطه قرارگرفتن در راستا نورانی حق به صاحبان اصلی آن راه، ارزانی می دارد.

سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی از جمله عقابان تیزپروازی بود که در آخرین پروازش، بلندتر از همیشه پرید و پرواز را ابدی کرد. فقدان او، در جمع خلبانان غیور نیروی هوایی ارتش، هر چند برای ارتش جمهوری اسلامی ایران، همرزمان و خانواده این شهید بزرگوار مصیبتی بزرگ است، اما بدون شک، شهدا عند ربهم یرزقونند و چنان که در زمان حیاتشان نگهبان این سرزمین بودند، در جایگاه رفیعشان، واسطه فیض الهی و دعایشان حافظ این مرز و بوم خواهد بود.

شهادت سرهنگ خلبان محمدرضا رحمانی که خود نمونه بارزی از حضور مقتدرانه ارتش در صیانت شبانه روزی از مرز های ایران اسلامی است، یک بار دیگر خاطره بزرگمردی و شجاعت خلبانان جان برکف نیروی هوایی را در دفاع از آسمان ایران اسلامی یادآور شد.

این جانب شهادت این رزمنده دلیر و شجاع را محضر فرمانده معظم کل قوا، همه همرزمان ایشان در نیروی هوایی ارتش و به ویژه خانواده محترم این شهید والامقام تبریک و تسلیت گفته و علو درجات و هم نشینی با اولیا مقرب پرودگار را برای ایشان از خداوند متعال آرزومندم.

رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران

دریادار حبیب الله سیاری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 799

به "پیام امیر دریادار سیاری در پی شهادت خلبان محمدرضا رحمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام امیر دریادار سیاری در پی شهادت خلبان محمدرضا رحمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید