پیروزی تیم ملی امید برابر کره شمالی در نیمه نخست

شاگردان زلاتکو کرانچار با یک گل کره شمالی را در نیمه نخست شکست دادند.

پیروزی تیم ملی امید برابر کره شمالی در نیمه نخست

به گزارش خبرنگاران، تیم های ملی امید فوتبال ایران و کره شمالی در دومین دیدار از بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به مصاف هم رفتند. این دیدا ساعت 13:30 به وقت تهران در ورزشگاه ویباوا موکتی جاکارتا برگزار گردید که تیم ملی ایران در نیمه نخست با یک گل به برتری رسید. امیر روستایی در دقیقه 27 برای ایران گلزنی کرد.نیمه نخستشاگردان کرانچار برای رسیدن به سه امتیاز بازی، بازی هجومی را از ابتدا در دستور کار قرار دادند و چندین بار به طور نصفه و نیمه به دروازه کره شمالی نزدیک شدند اما نتوانستند دروازه این تیم را با خطر جدی روبرو نمایند. امیدهای ایران علی رغم دفاع منسجم کره شمالی اصرار به نفوذ از عمق زمین و سانتر از جناحین کردند که روی یکی از همین موقعیت ها، شوت بازیکن تیم ایران بعد از برخورد به پای آزادی، به امیر روستایی رسید و او در دقیقه 27 دروازه کره شمالی را باز کرد.

بعد از گلزنی تا حدودی از فشار حملات ایران کاسته شد و کره شمالی دست از بازی تدافعی خود برداشت اما تا خاتمه نیمه نخست یوزهای جوان ایران حاکم توپ و میدان بودند. با این وجود کره شمالی در اواخر نیمه نخست موقعیت بسیار خطرناکی را در اختیار داشت که بازیکن این تیم با بی دقتی توپ را به بیرون زد.ترکیب ایران: مهدی امینی، محمد آقاجانپور، محمد مسلم پور، علیرضا آرتا، یونس دلفی، محمدمهدی مهدیخانی، محمدرضا آزادی، ابوالفضل رزاق پور، امیر روستایی، محمد خدابنده لو و عارف آغاسی.

منبع: isna.ir
اخبار و مقالات مرتبط با "پیروزی تیم ملی امید برابر کره شمالی در نیمه نخست"

دبیر جشنواره بین المللی عکس خیام می گوید این جشنواره می تواند به عنوان یک دیپلماسی هنری عمل کند.

تالوکار اهل اندونزی در حضور رئیس جمهور کشورش به مدال طلا دست یافت.

امروز مسوولان هیئت فوتبال گیلان کجا هستند که پاسخگو باشند. آنها باید بگویند که بر چه اساسی تیم را به این مالکان می دهند.

به گزارش خبرنگاران، در حالیکه دولت در تلاش است تا با استفاده حداکثری و مناسب از ابزارهای پولی و مالی، از التهاب بازار ارز کاسته و بهترین روش را برای مدیریت آن به کار ببندد، باید ابزاری مطمئن بکار گرفته شود که علاوه بر افزایش درآمد ارزی دولت به حل بخشی از مشکلات اقتصادی کمک کند....

به "پیروزی تیم ملی امید برابر کره شمالی در نیمه نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با پیروزی تیم ملی امید برابر کره شمالی در نیمه نخست

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید