چین تا خاتمه سال به ایمنی گله ای می رسد

به گزارش وبلاگ واحدی، کارشناس ارشد مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های چین گفت: چین تا انتها سال 2021 با سرعت واکسیناسیون پیشرو در دنیا، به مصونیت گله ای می رسد.

چین تا خاتمه سال به ایمنی گله ای می رسد

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از سی جی تی ان، شائو یمینگ، کارشناس ارشد مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های چین، در مصاحبه ای با رسانه های این کشور گفت: چین تا سرانجام سال 2021 با سرعت واکسیناسیون پیشرو در دنیا، به مصونیت گله ای می رسد.

چین برای تحقق بخشیدن به مصونیت گله ، واکسیناسیون 70 الی 80 درصد از جمعیت (بالغ بر یک میلیارد) را هدف قرار داده است.

شائو یمینگ می گوید: ذخایر واکسن با درخواست برای فراوری واکسن افزایش می یابد. تمام کشور به شکلی منظم درحال مصونیت یافتن در برابر این ویروس هستند و تا به امروز بیش از 422 میلیون نفر واکسینه شده اند.

وی که عضو گروه تحقیق و توسعه واکسن کووید 19 چین است گفت: واکسیناسیون به روشی منظم در حا انجام است و در حال حاضر مناطقی که سفرهای بین المللی کمتری دارند در صف تزریق واکسن هستند.

تا ساعت 9 صبح روز چهارشنبه، بیش از 15.57 میلیون نفر در پکن واکسینه شده اند و بیش از 80 درصد افراد 18 ساله و بالاتر اولین دز را دریافت نموده اند.

کارشناس ارشد مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های چین گفت: پس از افزایش قابل توجه ظرفیت فراوری واکسن از اواسط امسال، به ویژه در نیمه دوم سال، سرعت واکسیناسیون را افزایش خواهیم داد.

وی در سرانجام گفت:من معتقدم ما می توانیم هدف خود را برای ایجاد ایمنی گله ای تا سرانجام امسال برآورده کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 خرداد 1400 بروزرسانی: 11 خرداد 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1775

به "چین تا خاتمه سال به ایمنی گله ای می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چین تا خاتمه سال به ایمنی گله ای می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید