کالدرون: ادعای انصاری فرد دروغ است، حس می کنم باشگاه به من می گوید از پرسپولیس برو

به گزارش وبلاگ واحدی، سرمربی پرسپولیس می گوید که دیگر به دنبال جذب بازیکن خارجی برای سرخ پوشان پایتخت نیست.

کالدرون: ادعای انصاری فرد دروغ است، حس می کنم باشگاه به من می گوید از پرسپولیس برو

به گزارش ایسنا، گابریل کالدرون بعد از پیروزی تیمش مقابل نساجی و صعود به صدرجدول گفت: به بازیکنان تیمم تبریک می گویم. می خواستیم در نیمه دوم گل های بیشتری بزنیم اما بازیکن ما اخراج و بازی پیچیده شد. به لطف بازیکنان و هواداران این سه امتیاز را گرفتیم.

وی درباره اینکه هافبک مدنظر او در جابجایی برای چه پستی است، یادآور شد: بعد از بازی ترجیح می دهم درباره این موضوع صحبت نکنم. درخواست کردیم بازیکنان جدیدی اضافه شوند. مدیر باشگاه گفت که با یک بازیکن خارجی به توافق رسیدند اما تصمیم گرفتم که سال جاری دو بازیکن ایرانی به ما ملحق گردد و پول بازیکن خارجی را به بازیکنان ایرانی پرداخت نمایند. در واقع خودمان حقوقمان را نگرفتیم و بازیکنان طلبکار هستند و ترجیح می دهیم به جای پرداخت پول بازیکن خارجی، حقوق بازیکنان خودمان را بدهند. امیدواریم قبل از شورع تمرینات پاداش ها، بدهی ها و حقوق سال جاری و سال گذشته پرداخت گردد.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به اینکه گفته بود بعد از بازی صحبت هایی دارد، اظهار کرد: ما بازیکن خارجی نمی خواهیم و تصمیم بر این شد که این بودجه صرف جذب بازیکن داخلی گردد. روز شش ژانویه بازیکنان داخلی جدید باید در کنار تیم باشند.

کالدرون اضافه کرد: کالدرون و دستیارانش شش ماه با تمام وجود کوشش کردند؛ بدون اینکه درخواستی داشته باشند. ما تمام مسائل را پشت سر گذاشتیم. آمدن به جای مربی ای که هفت جام آورده بود کار ساده ای نبود. به لطف حمایت بازیکنان، کادرفنی و هواداران پیروز شدیم، هوادارانی که هنوز شادی مدنظر من را در آن ها ندیدم و نتوانستیم به آن ها بدهیم. ما امروز حمایت هواداران و بازیکنان را داشتیم اما برای رسیدن به هدف ها به عنوان مربی احتیاج دارم که از طرف باشگاه حمایت شوم. به خاطر رفتاری که تا امروز با من شده، حس می کنم که باشگاه به من می گوید بروم اما من نمی خواهم بروم.

وی اضافه کرد: یک سری شرایط دارم و سازمان دهی و برنامه ریزی باشگاه باید در خور هواداران باشد. ما باید از باشگاه بخواهیم که یک برنامه ریزی حرفه ای داشته باشد و افرادی که در باشگاه دنبال منافع شخصی خود هستند و مانع از پیشرفت باشگاه می شوند، از باشگاه بروند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چه کسانی در باشگاه باید بروند، گفت: کسانی باید در باشگاه باشند که حرفه ای هستند. این سازماندهی و برنامه ریزی حرفه ای نیست و رفتاری که داشتند شایسته و خوب نبود. هر مربی فلسفه خودش را دارد. کالدرون در این 6 ماه نشان داد که زمین را تمیز می نماید، دروازه را هل می دهد و کسی است که دو بار در فینال جام جهانی بازی نموده است. به خاطر احترام به هوادارن و بازیکنانی چیزی نخواستم و جانم و زندگی خودم را گذاشتم و نتیجه آن را می بییند. با توجه به مسائل مان، اگر یک بازیکن خارجی داشتیم که هشت گل زده بود، الان 10 امتیاز بیشتر داشتیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: ما بهترین هواداران را داریم. می خواهم مدیر باشگاه یا وزارتخانه طوری کار نمایند که سازمان دهی باشگاه در خور بازیکنان و هواداران باشد. شما باید به آینده فوتبال کشورتان یاری کنید. فوتبال ایران کیفیت بالایی دارد. ایران می تواند خیلی بهتر گردد. خواهش می کنم کسانی که مسئولیت دارند، به منافع شخصی خود فکر ننمایند و به فکر منافع جمعی باشند. نباید اجازه دهیم این افراد قدرت پیدا نمایند. من با تواضع و صادقانه کار کردم. ما یک تیم بودیم. هر کسی در این تیم بازی کند، ما می بریم. این یعنی یک پایه برای تبدیل شده به بهترین تیم آسیا است. ما یک تیم خوب و هواداران را داریم. من احتیاج به حمایت باشگاه دارم. شش ماه گفتند ان شاء الله فردا اما چیزهایی را می شنویم که واقعیت ندارد. من احمق نیستم. شما رزومه من را به عنوان بازیکن و مربی می بییند. من احمق نیستم اما عاشق این مردم و تیمم شدم. دیگر نمی توانم دروغ را تحمل کنم. در این مدت با کاپیتان در ارتباط خواهم بود. امیدوارم طلب سال گذشته بازیکنان پرداخت گردد و پولی که دیروز گفتند قرار است به بازیکن خارجی بدهند را صرف بازیکن داخلی نمایند. مسئولیت این کار را می پذیرم. دو بازیکن ایرانی بیاورند. مطمئنا من با حمایت باشگاه کار می کنم. دیگر دروغ تمام شد. 6 ماه به من احترام نگذاشتند.

کالدرون در پاسخ به این سوال که گلایه او از پرداخت نشدن پاداش های شفاهی است که انصری فرد درباره آن صحبت نموده، اظهار کرد: دروغ می گویند. به من احترام نگذاشتند. من جانم را گذاشتم و همه کوششم را کردم و چیزی که دریافت کردم بی احترامی و دروغ بود.

کالدرون در خاتمه از جایگاه خود برخواست و مشت هایش را روی میز کوبید و گفت : احترام، احترام و احترام!

منبع: عصر ایران
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 796

به "کالدرون: ادعای انصاری فرد دروغ است، حس می کنم باشگاه به من می گوید از پرسپولیس برو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: ادعای انصاری فرد دروغ است، حس می کنم باشگاه به من می گوید از پرسپولیس برو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید