900 هزار نفر همچنان در انتظار فروش سهام عدالت

به گزارش وبلاگ واحدی، عضو ستاد اطلاع رسانی آزادسازی سهام عدالت گفت: همچنان 900 هزار نفر در فرآیند فروش سهام عدالت خود قرار دارند.

900 هزار نفر همچنان در انتظار فروش سهام عدالت

به گزارش وبلاگ واحدی به نقل از خبرآنلاین، مهدی نعمتی اضافه کرد: طبق آخرین آمارها دو میلیون و 100 هزار نفر از مشمولان سهام عدالت 30 درصد از سهام خود را به فروش رساندند.

وی اظهار کرد: به طور کلی تا هفته گذشته یک میلیون و 200 هزار نفر سهام خود را فروخته و تسویه کرده اند و 900 هزار نفر همچنان در فرآیند فروش سهام عدالت خود قرار دارند.

عضو ستاد اطلاع رسانی آزادسازی سهام عدالت گفت: از سه هفته گذشته برنامه هایی را سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت سپرده گذاری و کانون کارگزاران طراحی کردند مبنی بر اینکه بانک ها و شرکت های کارگزاری بتوانند به سؤال های سهامدارانی که سهام خود را فروخته اند، پاسخ مناسبی دهند.

وی اضافه کرد: قرار بود در فاز اول از روز 30 تیر ماه بانک ها و کارگزاری ها دسترسی های لازم برای پاسخگویی به مردم را داشته باشند.

نعمتی اظهار داشت: وقتی فرآیند آغاز شد برخی کارگزاری ها درخواستی داشتند مبنی بر اینکه به آن ها فرصت یک هفته ای داده شود تا بتوانند زیرساخت ها و منابع انسانی لازم را برای پاسخگویی با توجه به حجم زیادی از تقاضاها انجام دهند.

وی ادامه داد: در طول یک هفته گذشته رایزنی ها و جلسات مختلفی در سازمان بورس و اوراق بهادار انجام شد و مقرر شد از امروز، تا قبل از این که فاز دوم 30 درصد آزادسازی سهام عدالت آغاز شود، کارگزاران بتوانند دسترسی های لازم را برای پاسخگویی به سهامداران سهام عدالت انجام دهند.

  • خبر ویژه برای متقاضیان فروش سهام عدالت
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1279

به "900 هزار نفر همچنان در انتظار فروش سهام عدالت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "900 هزار نفر همچنان در انتظار فروش سهام عدالت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید