تریلر تازه بسته الحاقی سایبرپانک 2077 از حضور ایدریس البا می گوید

به گزارش وبلاگ واحدی، زمانی که بازی سایبرپانک 2077 (Cyberpunk 2077) معرفی گردید، اعلام شد که این بازی دارای بسته های الحاقی رایگان خواهد بود. به همین علت هواداران به شدت منتظر این محتوای اضافی برای سایبرپانک بودند. حال اولین بسته الحاقی رسمی این بازی به نام آزادی فانتوم (Phantom Liberty) معرفی گردید.

تریلر تازه بسته الحاقی سایبرپانک 2077 از حضور ایدریس البا می گوید

سایبرپانک در داستان اصلی بازی از کیانو ریوز (Keanu Reeves) استفاده کرد. به همین علت در استفاده از هنرمندان مشهور در بازی سابقه دارد. حال ما شاهد حضور ایدریس البا (Idris Elba) در آزادی فانتوم هستیم. او یک مأمور FIA بوده و قرار است نقش مهمی در داستان این بسته الحاقی داشته باشد.

ایدریس البا در نقش سولومون ریید (Solomon Reed) حضور دارد. شما برای انجام یک مأموریت بسیار سخت به سولومون ملحق شده تا با یاری یکدیگر آن را به اتمام برسانید. هنوز اطلاعات بیشتری از جزئیات این مأموریت منتشر نشده است با این حال این بسته الحاقی یک خط داستانی مجزا و مجذوب نماینده را برای بازیکنان فراهم می نماید.

سایبرپانک در این مدت به روزرسانی های متعددی دریافت کرد. با این حال هیچکدام محتوای زیادی به بازی اضافه نکردند. بلکه همگی در کوشش بودند تا مسائل متعدد بازی را رفع نمایند. به همین علت منطقی است که پس از 2 سال از عرضه این بازی هواداران منتظر یک محتوای تازه برای آن باشند.

سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) حال تصمیم گرفته تا به نوعی دوباره سایبرپانک را زنده کند. مخصوصاً اینکه این بازی در حال حاضر به ثبات رسیده و قابلیت ارائه تجربه خوبی را دارد. بسته الحاقی تازه بخشی به دنیای بازی اضافه نمی نماید. علت آن هم منطقی است شهر شب، به شدت بزرگ و گسترده بوده و احتیاجی به اضافه شدن بخش دیگری ندارد. حال باید صبر کرد و دید که استقبال هواداران از این بسته الحاقی چطور خواهد بود. به علت اینکه سایبرپانک احتیاج به حمایت دارد.

اینکه سی دی پراجکت رد از هنرمندان معروف در سایبرپانک استفاده می نماید هم جالب است. مخصوصاً اینکه این افراد واقعاً در روند بازی تأثیر داشته و به نوعی تنها نقش جلب توجه ندارند. ایدریس البا نیز یکی از هنرمندان بسیار دوست داشتنی در دنیای هالیوود بوده که حضور آن در دنیای گیمینگ نیز می تواند مجذوب نماینده باشد.

منبع: Gematsu.com

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 20 آذر 1401 بروزرسانی: 20 آذر 1401 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2310

به "تریلر تازه بسته الحاقی سایبرپانک 2077 از حضور ایدریس البا می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تریلر تازه بسته الحاقی سایبرپانک 2077 از حضور ایدریس البا می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید