جزئیات و نحوه ثبت نام وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش وبلاگ واحدی، بازنشستگان تامین اجتماعی در هر استان و شهرستان می توانند با مراجعه به کانون های بازنشستگی اقدام به ثبت نام و در نهایت دریافت وام 20 میلیون تومانی نمایند.

جزئیات و نحوه ثبت نام وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از افزایش مبلغ وام بازنشستگان تأمین اجتماعی به 20میلیون تومان در امسال اطلاع داد و گفت: از خردادماه ثبت نام از بازنشستگان به وسیله کانون های بازنشستگی برای دریافت وام شروع خواهد شد.

به گزارش تسنیم؛ احمد اسفندیاری با اشاره به پرداخت وام قرض الحسنه از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان خود اظهار کرد: طی سنوات گذشته این سازمان بر اساس یک برنامه ریزی مدون این وام را به بازنشستگان خود پرداخت نموده است.

اسفندیاری توضیح داد: سال گذشته مبلغ 12 میلیون تومان به بازنشستگان واجد شرایط به عنوان وام قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد پرداخت می شد که با پیگیری های اجرا شده امسال این رقم افزایش پیدا نموده است.

وی در مورد اندازه افزایش وام قرض الحسنه بازنشستگان گفت: اندازه رقم وام قرض الحسنه به بازنشستگان به 20 میلیون تومان افزایش یافته است.

اسفندیاری درخصوص نحوه ثبت نام و پرداخت وام قرض الحسنه به بازنشستگان ابراز کرد: بازنشستگان در هر استان و شهرستان می توانند با مراجعه به کانون های بازنشستگی اقدام به ثبت نام و در نهایت دریافت وام 20 میلیون تومانی نمایند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی اضافه نمود: از خردادماه فرآیند ثبت نام بازنشستگان برای پرداخت وام 20 میلیون تومانی از سوی کانون های بازنشستگی انجام خواهد شد و در نهایت پس از طی مراحل قانونی این وام به حساب بازنشستگان واریز می گردد.

وی در پاسخ به این پرسش که امسال چه تعداد از بازنشستگان تأمین اجتماعی از تسهیلات و وام اشاره شده بهره مند خواهند شد، اعلام کرد: بر اساس برنامه ریزی امسال قرار است 500 هزار نفر از بازنشستگان از تسهیلات اشاره شده بهره ببرند.

اسفندیاری اضافه نمود: بر اساس برنامه ریزی اجرا شده هر ماه تعدادی از بازنشستگان در هر استان و شهرستان از این وام استفاده خواهند کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 31 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1402 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2381

به "جزئیات و نحوه ثبت نام وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات و نحوه ثبت نام وام 20 میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید