حمید استیلی و پرویز مظلومی علیه تیم ملی جوانان!

به گزارش وبلاگ واحدی، خبرنگاران: اگر روزی بخواهیم فهرستی از دلایل ناکامی فوتبال ایران بنویسیم حتما باید سهمی هم به پیشکسوتان همیشه حاضر بدهیم. حضور پر تکرار برخی چهره ها در فدراسیون فوتبال ایران و تاثیرگذاری آن ها بر تصمیم گیری ها شاید یکی از دلایل شکست های فراوان فوتبال ایران باشد.

حمید استیلی و پرویز مظلومی علیه تیم ملی جوانان!

به گزارش خبرنگاران، نگاهی به نام هایی که در فدراسیون فوتبال ایران امده اند و رفته اند و برای تیم های ملی در همه رد ها تصمیم گرفته اند ما را به چند نام مشترک می رساند. یکی از آن ها پرویز مظلومی است که در این سال ها از هیات مدیره استقلال تا مدیریت و حتی هدایت تیم های ملی مشاغل مختلفی را بر عهده داشته است.

حمید استیلی هم دیگر چهره ای است که در این سال ها حضور پرتکراری داشته و حالا در سایه سکوت اسکوچیچ خودش را به چهره اول رسانه ای تیم ملی تبدیل کرده است.

این دو چهره امروز مانع از انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان شدند. همچنان که می دانید یکی از بزرگترین پاشنه آشیل های فوتبال ما تیم های ملی پایه هستند که اغلب به عنوان حیاط خلوت فدراسیون به آن ها نگاه می شود و نه چندان جدی گرفته می شوند و نه اینکه به موفقیتی دست پیدا می کنند. نمونه اش تیم ملی امید ایران که دیگر شمارش سال های دور از المپیکش از دست همه در رفته است.

طبق قرار های قبلی قرار بود امروز در نشست کمیته فنی فدراسیون فوتبال سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شود. اما ابراهیم قنامپور سخنگوی این کمیته گفت که امروز (سه شنبه - 17 خرداد)، جلسه ای برای تعیین سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران برگزار خواهند کرد.

شاید باور نکنید، ولی این جلسه به دلیل عدم حضور پرویز مظلومی به خاطر مشغله های کاری به تعویق افتاد. حمید استیلی هم که به همراه تیم ملی در دوحه به سر می برد و فرصت حضور در کمیته را ندارد. به همین راحتی یک هفته و شاید بیشتر پرونده سرمربی تیم ملی جوانان بلاتکلیف می ماند تا بعد از انجام امورات شخصی و در صورت پیدا کردن وقت خالی تصمیمی برای این تیم هم گرفته شود.

منبع: فرارو
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2226

به "حمید استیلی و پرویز مظلومی علیه تیم ملی جوانان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمید استیلی و پرویز مظلومی علیه تیم ملی جوانان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید