کناره گیری دو مجری مشهور از صداوسیما

به گزارش وبلاگ واحدی، باربد بابایی و پیمان شیخی، دو مجری مشهور، از صدا و سیما کناره گیری کردند.

کناره گیری دو مجری مشهور از صداوسیما

باربد بابایی در یک استوری اینستاگرامی نوشت: من باربد بابایی بعد از بیست و چهار سال کار رسانه ای اعلام میدارم در برنامه زوجی نو و هیچ برنامه ای اجرا نخواهم داشت تا زمانی که مردم سرزمینم حال دلشون خوش باشه و شاد باشن.

بلاشک مخاطب من و امثال من، مردم سرزمینم هستن و اگر سرزمینم حال خوبی نداشته باشد من هم دلی ندارم برای اجرا.

یاحق

باربد بابایی مجری مسابقه زوجی نو بود که تا به امروز دو فصل از آن از شبکه 3 سیما پخش شده است. صفحه رسمی این برنامه در اینستاگرام چند هفته قبل از ساخت فصل نو آن اطلاع داده بود. حتی بابایی خود فراخوان شرکت در فصل نو این مسابقه را در اینستاگرامش منتشر نموده بود. حالا، اما با تصمیم نو این مجری به نظر می رسد ساخت فصل نو این برنامه منتفی باشد.

مجری دیگری که روز گذشته از تصمیم برای کناره گیری از صدا و سیما اطلاع داد، پیمان شیخی بود.

او در پستی اینستاگرامی نوشت: شانزده سال از عمری که برای اجرا در رادیو و تلویزیون گذاشتم می گذرد. همکارانم و کسانی که مرا می شناسند می توانند به عشق بی حد من به اجرا گواهی دهند. هر بار که پشت میکروفن رادیو نشستم و در مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفتم تمام تلاشم بر این بود که به مخاطبانم حس امید به زندگی و آرامش منتقل کنم.

شادی و آگاهی مخاطب برایم مهم بود و مردم را عاشقانه دوست داشتم که خود نیز از مردم هستم. مردمی که نجیب و مهربانند و شریف و صبورند از تبار نیاکان پاکنهادمان. مردمی که حقشان آرامش است و سزاوار احترامند و شاد زیستن.

این روز ها روحم کمک نمی کند که به اجرا ادامه دهم؛ بنابراین از رادیو و تلویزیون خداحافظی می کنم و به رسم انتها تمام برنامه هایی که در رادیو و تلویزیون اجرا کردم عرض می کنم: الهی بختتون رام، عزتتون مدام و در پناه مهر خدا باشید که جاودانه ترینه.

دوستتان دارم

تهرون، شامگاه شانزده مهر سال یکهزار و چهارصد و یک

منبع: فرارو
انتشار: 17 مهر 1401 بروزرسانی: 17 مهر 1401 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2285

به "کناره گیری دو مجری مشهور از صداوسیما" امتیاز دهید

1 کاربر به "کناره گیری دو مجری مشهور از صداوسیما" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کناره گیری دو مجری مشهور از صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید