ارقام شگفت انگیز ملک کلنگی در تهران ؛ یک متر خانه 320 میلیون تومان ! ، جدول قیمت ها را ببینید

به گزارش وبلاگ واحدی، خانه کلنگی با متراژ هزار و 400 متر در بلوار میرداماد 450 میلیارد فروخته می گردد؛ تقریبا متری 320 میلیون. این رقم الان با قیمت پژو 206 تیپ 2 صفرکیلومتر برابری می نماید و 4.5 برابر بیشتر از میانگین ارزش خانه های مسکونی در آن محدوده از تهران است.

ارقام شگفت انگیز ملک کلنگی در تهران ؛ یک متر خانه 320 میلیون تومان ! ، جدول قیمت ها را ببینید

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرارو، قیمت خانه کلنگی در تهران به لطف قابلیت سرمایه گذاری می تواند از ارزش خانه های مسکونی بیشتر باشد. طبق آخرین آمارهای رسمی میانه قیمت مسکن در منطقه یک تهران به عنوان گران ترین بخش بازار مسکن به متری 88 میلیون تومان رسیده، اما آنالیز جدیدترین فایل های مربوط به فروش خانه کلنگی نشان می دهد در منطقه یک فروشنده های زیادی چند برابر این رقم را به خریداران پیشنهاد می دهند. این شرایط فقط مختص منطقه یک نیست و از این دست موردها در سایر منطقه ها مرکز زیاد است.

قیمت خانه کلنگی در قیطریه تهران 170 میلیارد تومان ناقابل اعلام شده است. متراژ این خانه هزار متر است و فروشنده ارزش هر متر را 170 میلیون تومان درنظر گرفته. رقمی که طبق آمارهای رسمی تقریبا دو برابر میانه قیمت آپارتمان های مسکونی در منطقه یک به شمار میرود.

در محله اراج که بخشی از منطقه یک است و معمولا قیمت خانه های آن کمتر از محله هایی مثل نیاوران و فرمانیه و... است، خانه کلنگی دیگری را متری 90 میلیون تومان آگهی نموده اند که باز هم از میانگین ارزش آپارتمان های مسکونی منطقه یک (حدود 88 میلیون تومان) بیشتر است. متراژ این ملک کلنگی چهار هزار و 300 متر است و خریدار باید 387 میلیارد تومان بابت خرید آن بپردازد.

در محله نیاوران خانه کلنگی سه طبقه با متراژ مجموع 350 متر را 95 میلیارد تومان می فروشند. با یک ضرب و تقسیم ساده ارزش هر متر از این خانه کلنگی کمی بیش از 270 میلیون تومان به دست می آید که این رقم سه برابر بیشتر از میانه قیمت مسکن در منطقه یک است. از این دست آگهی ها و فروشنده ها در سایر منطقه ها تهران هم پیدا می گردد و ارقام شگفت انگیز خانه های کلنگی فقط به منطقه یک محدود نمی گردد.

قیمت خانه کلنگی در دهکده المپیک به وسیله فروشنده ای 12 میلیارد و 500 میلیون تومان اعلام شده است. این خانه که طبق اعلام فروشنده هنوز قابلیت سکونت دارد، متری 62 میلیون و 500 هزار تومان آگهی شده و این رقم از میانگین ارزش خانه های مسکونی منطقه پنج (تقریبا متری 55 میلیون تومان)، متری هفت میلیون و 500 هزار تومان بیشتر است.

در بلوار میرداماد تهران که بخشی از منطقه سه محسوب می گردد، خانه کلنگی با عمر بنا 30 سال را 450 میلیارد تومان آگهی نموده اند. متراژ هزار و 400 متری این ملک، ارزش هر متر را از دید فروشنده نزدیک 320 میلیون تومان نشان می دهد که با این پول می گردد الان یک دستگاه پژو 206 تیپ 2 صفرکیلومتر خرید. ناگفته نماند که رقم 320 میلیون تومانی هر متر از این ملک کلنگی، 4.5 برابر میانگین ارزش خانه های مسکونی منطقه سه به شمار می رود.

خانه کلنگی 110 متری در محله سلسبیل دقیقا چهار میلیارد تومان آگهی شده است. رقمی که نشان می دهد فروشنده بابت هر متر مربع انتظار دریافت 36 میلیون تومان را دارد که این رقم تقریبا چهار میلیون تومان از میانگین ارزش خانه های منطقه 10 که سلسبیل را در خود جای داده، بیشتر است.

قیمت خانه کلنگی 300 متری در شهرک کاروان که بخشی از منطقه 15 تهران واقع در جنوب شهر است، 11 میلیارد و 550 میلیون تومان است. به زبان ساده فروشنده بابت هر متر از این خانه کلنگی چشم انتظار پرداخت 38 میلیون و 500 هزار تومان است؛ تقریبا 13 میلیون تومان بیشتر از میانه قیمت مسکن در منطقه 15. در این ملک 300 متری، سه واحد 90 متری ساخته شده و 25 سال از عمر بنا آن می گذرد.

در محله زاهد گیلانی که بخشی از منطقه 13 است، خانه کلنگی 116 متری را شش میلیارد و 150 میلیون تومان قیمت گذاری کردند. در این بخش از شهر میانگین ارزش خانه های مسکونی متری 41 میلیون تومان است، اما فروشنده این ملک کلنگی ارزش هر متر را 12 میلیون تومان بیشتر یعنی 53 میلیون تومان درنظر گرفته است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آذر 1401 بروزرسانی: 9 آذر 1401 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2305

به "ارقام شگفت انگیز ملک کلنگی در تهران ؛ یک متر خانه 320 میلیون تومان ! ، جدول قیمت ها را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارقام شگفت انگیز ملک کلنگی در تهران ؛ یک متر خانه 320 میلیون تومان ! ، جدول قیمت ها را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید