اعلام برنامه خاموشی امروز و امشب در تهران

به گزارش وبلاگ واحدی، تهران (پانا) - شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اعلان اینکه برخی از مشترکان برق پایتخت امروز (سه شنبه، هفتم بهمن ماه) با خاموشی های احتمالی و پراکنده برق روبرو خواهند شد، برنامه خاموشی های احتمالی را گفت.

اعلام برنامه خاموشی امروز و امشب در تهران

به گزارش شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، پیرو اعلام قبلی درباره بروز برخی محدودیت ها در تامین انرژی مصرفی مورد نیاز سوخت نیروگاه های کشور، برنامه احتمالی خاموشی های امروز (هفتم بهمن )ماه در سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بارگذاری شد.

مشترکان تهرانی می توانند با مراجعه به سایت این شرکت (اینجا) یا از طریق اپلیکیشن برق من از برنامه خاموشی های احتمالی آگاه شوند.

به همین دلیل و برای آگاه سازی هم وطنان تهرانی از زمان قطعی برق و کاهش هرچه بیشتر تبعات منفی ناشی از این مساله، در صورت نیاز به اعمال خاموشی، قطعی برق بر اساس برنامه تعیین شده ذیل، اطلاع رسانی خواهد شد.

این شرکت ضمن عذرخواهی از همه مشترکان خود به آنان اطمینان می دهد خانواده شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همچون سایر تلاشگران صنعت برق کشور، با همه توان در تلاش هستند تا کوچکترین خللی در ارائه خدمات به هم وطنان رخ ندهد.

همچنین این شرکت امیدوار است همچون گذشته با همراهی مردم و صرفه جویی 10 درصدی در مصرف برق و گاز، نیاز به اعمال خاموشی وجود نداشته باشد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران روز گذشته گفت که هفتم بهمن ماه به دلیل افزایش مصرف گاز و محدودیت عرضه گاز به نیروگاه ها، احتمال اعمال خاموشی در تهران و مناطق شمالی کشور وجود خواهد داشت.

غلامعلی رخشانی مهر گفت: پیش بینی شده مصرف گاز به ویژه در بخش خانگی و تجاری در این روز به شدت افزایش یابد که همین امر عرضه گاز به نیروگاه ها را با محدودیت سه هزار مگاواتی روبه رو خواهد کرد.

به گفته وی، دو بازه زمانی حساس در روز سه شنبه از ساعت هشت تا 12 صبح و 15 تا 22 است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 اسفند 1399 بروزرسانی: 19 اسفند 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1619

به "اعلام برنامه خاموشی امروز و امشب در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه خاموشی امروز و امشب در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید