سانسور محتوای اینترنتی سوءاستفاده از بچه ها در انگلیس

به گزارش وبلاگ واحدی، یک خیریه در انگلیس گروه ویژه ای ایجاد کرده تا تصاویر و ویدئوهای سوءاستفاده جنسی از بچه ها را ردیابی کند و با اختصاص کدهایی مخصوص به آنها از انتشارشان در فضای آنلاین جلوگیری کند.

سانسور محتوای اینترنتی سوءاستفاده از بچه ها در انگلیس

یک گروه ویژه جدید در انگلیس اثر انگشت دیجیتال میلیون ها تصویر غیرقانونی از سواستفاده جنسی بچه ها را ثبت می کند تا به این ترتیب از انتشار آنها در فضای آنلاین جلوگیری کند.

تحلیلگران کد جدیدی را ارزیابی و ابداع می کنند که در حقیقت شبیه اثر انگشت دیجیتال است و در مرحله بعد 2میلیون عکس از مخزن سواستفاده از تصاویر بچه ها انگلیس (CAID) را دسته بندی می کنند. این دسته بندی شامل دو گروه محتوای الف و ب است که بدترین تصاویر و ویدئوی سواستفاده از بچه ها در آن جای می گیرند.

پس از آن کدهای مذکور در اختیار شرکت های سراسر جهان قرار می گیرند تا در صورتیکه تصاویر توسط کاربران به اشتراک گذاشته شوند، بتوان محتوای مذکور را مسدود یا حذف کرد.

این گروه ویژه توسط یک خیریه انگلیسی به نام IWF و با بودجه سازمان بین المللی حفاظت از بچه ها تورن ایجاد شده است.

به گزارش IWF در سال گذشته میلادی (2020) رکورد بالاترین میزان شناسایی محتوای سواستفاده جنسی از بچه ها و حذف آنها ثبت شده است. تحلیلگران این خیریه بیش از 299 هزار و 600 گزارش محتوای غیرقانونی را بررسی کردند. این میزان گزارش 15 درصد بیشتر از سال 2019 بود.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 تیر 1400 بروزرسانی: 5 تیر 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 1809

به "سانسور محتوای اینترنتی سوءاستفاده از بچه ها در انگلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانسور محتوای اینترنتی سوءاستفاده از بچه ها در انگلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید