سم پاشی برای طغیان نکردن مگس در دفن گاه زباله سراوان گیلان

به گزارش وبلاگ واحدی، معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت: در راستای کاهش مسائل لندفیل سراوان، سمپاشی روزانه و مکرر در این منطقه در حال اجرا است.

سم پاشی برای طغیان نکردن مگس در دفن گاه زباله سراوان گیلان

به گزارش وبلاگ واحدی، علی مقصودی در بازدید از لندفیل سراوان با اشاره به اینکه سال گذشته طغیان و افزایش مگس در دفن گاه سراوان موجب نارضایتی اهالی سراوان شده بود، گفت: شهرداری رشت با توجه به تجارب کسب شده اقدامات متعدد و متناوبی را برای جلوگیری از هجوم مگس در دستور کار قرار داد و از این رو روزانه به صورت مکرر سم پاشی دفن گاه سراوان به شیوه های مختلف نظیر مه پاش و دود انجام می گردد.

وی با بیان اینکه در پنج ماه اول سال جاری مجوز برداشت شن توسط دستگاه های متولی برای شهرداری صادر نشد، عنوان کرد: به لحاظ زمانی شهرداری دچار خسران زیادی شد و این موضوع می توانست خسارت جبران ناپذیری برای سراوان داشته باشد که با درایت حوزه پسماند شهرداری مدیریت شد.

مقصودی با اشاره به اینکه دستگاه تصفیه شیرابه سراوان (دبی سه لیتر در دقیقه) در مراحل نهایی تست قرار گرفته است، اعلام نمود: تا 20 روز آینده تست نهایی این دستگاه تکمیل می گردد و یک ماه پس از تست دستگاه در سراوان مستقر خواهد شد.

وی از اهالی روستای سراوان به علت معضلات دفن گاه سراوان عذرخواهی کرد و اضافه کرد: تمام کوشش خود را انجام می دهیم تا با پوشش زباله، معایب دفن گاه سراوان را به حداقل برسانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 126

به "سم پاشی برای طغیان نکردن مگس در دفن گاه زباله سراوان گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سم پاشی برای طغیان نکردن مگس در دفن گاه زباله سراوان گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید