شنهای صورتی ساحل در باهاما

ساحل شن‌های صورتی ، جزیره لنگرگاه ، باهاما این ساحل در یکی از جزایر کوچک‌تر باهاما ، پیدا شده‌است و مکانی عالی برای شنا کردن و شنا در آب زلال و شفاف را فراهم می‌کند . اما موثرترین چیز در مورد آن ، گستره 5 کیلومتر ( 3 مایل ) از شن صورتی نرم است ! آن را به یکی از سواحل جهان تبدیل کرده‌است .

شنهای صورتی ساحل در باهاما

رنگ روشن زرد ناشی از foraminifera - یک حیوان دریایی - و پوسته قرمز آن است ، که له و بعدا ً با ماسه سفید مخلوط می‌شود . جزیره ظریف resorts متعددی را فراهم می‌کند که آرامش نهایی در این محیط بکر را تضمین می‌کند . بازدیدکنندگان می‌توانند به شنا کردن، زیر آبی رفتن و ماهیگیری بروند ، در حالی که در عصر می‌توانند از شهر دیدن کنند و از زندگی شبانه هیجان‌انگیز خود لذت ببرند .
چرا به آنجا بروی ؟
این یکی از زیباترین و زیباترین سواحل جهان است ! علاوه بر آن باهاما ، مقصد مناسبی برای تعطیلات می‌باشد ، زیرا سواحل و resorts بسیار زیادی دارد .
کی به آنجا بروی ؟
هوا در سراسر سال گرم است . تابستان گرم‌ترین و فصل تابستان است .
چطور به آنجا برسیم ؟
از باهاما ، فورت لاودردیل یا میامی به پایگاه هوایی Eleuthera شمالی بروید . از آنجا قایقی به چشم می‌خورد که به سرعت به جزیره بندرگاه می‌رود .

اخبار و مقالات مرتبط با "شنهای صورتی ساحل در باهاما"

چین سرزمینی شگفت انگیز در آسیاست با صنعتی بسیار پیشرفته که این کشور را به یک قدرت اقتصادی در جهان تبدیل نموده است، تاریخچه چین پر از فرازونشیب هایی است که از روی یادگارهای آن خط صعود و فرودهایش قابل مشاهده است، در ادامه میخواهیم از جاذبه های چین برایتان بگوییم.

قاره آسیا سرزمینی وسیع با فرهنگی متفاوت از قاره های مختلف دنیاست که پیشینه های تاریخی و اندخته های طبیعی آن بسیار مورد توجه گردشگران میباشد. در ادامه میخواهیم جاذبه های گردشگری آسیا را که در کشورهای مختلف این قاره پراکنده شده اند نام ببریم.

مجموعه کاخ تابستانی از جمله بهترین جاذبه های گردشگری پکن به شمار میرود که سالانه میزبان هزاران گردشگر از سراسر دنیاست این مجموعه به غیر از زیبایی معماری باستانی چین مملو از باغهای زیبایی است که برای خانواده سلطنتی چین تدارک دیده شده بود. در ادامه با این باغها بیشتر اشنا خواهیم...

چینی ها حسابی برای جذب گردشگرهای خارجی در تلاش هستند و برنامه هایی را نیز ترتیب داده اند، ویژگی های تاریخی و طبیعی این کشور پهناور و قدیمی باعث شده است که جذابیت فراوانی برای گردشگری داشته باشد و این پتانسیل نیز مورد توجه مسئولین و سرمایه گذاران در این کشور قرار گرفته است. در ادامه...

به "شنهای صورتی ساحل در باهاما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با شنهای صورتی ساحل در باهاما

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید