علیرضا مرزبان: ترجیح می دهم با بازیکنی کار کنم که دلش برای تیم مان می سوزد، سازش به هر قیمتی ما را نابود می نماید

به گزارش وبلاگ واحدی، علیرضا مرزبان، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ترجیح می دهم با بازیکنی کار کنم که دلش برای تیم مان می سوزد و از تصمیمی که در قبال فراهانی گرفتم صددرصد دفاع می کنم.

علیرضا مرزبان: ترجیح می دهم با بازیکنی کار کنم که دلش برای تیم مان می سوزد، سازش به هر قیمتی ما را نابود می نماید

به گزارش خبرنگار وبلاگ واحدی از مسجدسلیمان، علیرضا مرزبان در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: بازی امروز در فضای خوبی برگزار گردید. ما با هدف بازی کردیم و می خواستیم صنعت نفت را مجبور کنیم باز بازی کند. ما کنترل بازی را در دست داشتیم و خطرساز بودیم، اما مسئله ای داریم و آن هم این است که شانس های گل را از دست می دهیم. این مسئله به استرسی که روی تیم ماست برمی گردد.

وی ادامه داد: چند بازی را می توانستیم ببریم، اما این طور نشد. البته کیفیت بدنی بازیکنان بالا رفته است و از نظر تاکتیکی خیلی بهتر شده ایم. کنترل توپ ما خوب است و به تیمم تبریک می گویم، چون احساس خیلی خوبی دارم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: ما گلی که خوردیم روی اشتباه صددرصد دروازه بان مان نبود، او کم تجربه است و با بها دادن به این بازیکنان جوان باید بهای آن را هم بپردازیم.

مرزبان اضافه کرد: این طور نیست که اگر میلاد فراهانی بود ما بازی را برده بودیم. این ها همه اش قصه است. وقتی یک نفر 240 میلیون از ما پول گرفته و معتقد است باید دوباره بگیرد، نمی توانیم با چنین بازیکنی کار کنیم. من ترجیح می دهم با بازیکنی کار کنم که دلش برای تیم مان می سوزد. از تصمیمی که گرفتم صددرصد دفاع می کنم، چون به سود تیم من بود و خیلی از مسائل ما حل شده است. بازیکنان می دانند که باید وفادار باشند. از روزی که من آمدم شما از هیچ بازیکنی اعتراض نشنیدید. ما تنها از فوتبال دفاع نمی کنیم بلکه از مردم خوب مسجدسلیمان هم دفاع می کنیم.

وی توضیح داد: این توهین است که می گویند مسجدسلیمان پول ندارد. دوست ندارم این مسئله مطرح گردد، چون مردم مسجدسلیمان مرام خوبی دارند. آن بازیکن علی رغم اینکه قراردادش را گرفته است می گوید که من کلین شیت داشته ام و باید درصد دیگری به من بدهید. من حاضر نیستم با چنین بازیکنی کار کنم. شما اگر جای من باشید صددرصد تصمیم من را می گیرید.

وی ادامه داد: فراهانی به ما می گوید باید به من پول بدهید چون کلین شیت کردم یا اینکه باید در اهواز برای من خانه بگیرید. من با بازیکنانی کار می کنم که برای تیم جان بدهند. شاید شما گل هایی که فراهانی خورده را فراموش کردید، اما من اجازه توهین و حمله به دروازه بان تیمم نمی دهم. اجازه نمی دهم به خاطر یک اشتباه همه چیز را خراب نمایند.

مرزبان گفت: اگر بحث توافق فراهانی با باشگاه است که آن یک طرف قضیه است. شما امروز دیدید که اسماعیل شریفات برای ما جان داد، اما تا الان یک ریال هم پول نگرفته است. نمی گردد که پول این بازیکن را به دروازه بانی داد که کلین شیت می نماید. شاید شما بگویید که این کار را می کنید، اما من این کار را نمی کنم. اگر شما هم جای من بودید همین تصمیم را می گرفتید، چون مسائل درون تیمی از مسائل فردی مهمتر است. ما باید پول سایر بازیکنان را به دروازه بانی بدهیم که کلین شیت نموده است؟! پس پول بقیه بازیکنان را از کجا تهیه کنیم؟ توافقات اجرا شده قبل از حضور من و مدیریت جدید بوده است، ولی مسائل گردن ما افتاده است و ما باید آن را حل کنیم. همین دروازه بان جوان ما ستاره فوتبال ایران می گردد. باید به بازیکنان جوان میدان داد تا جلو بیایند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان توضیح داد: در شرایطی که اعتماد از بین می رود، نمی توان دیگر آن را جبران کرد. فراهانی اعتماد را شکست. در تیم ما بازیکنی قرارداد سنگین بسته که مصدوم بوده است. کسی هم این موضوع را آنالیز ننموده و الان این مسائل به گردن ما افتاده است. این بازیکنان با چه معیاری به تیم آمدند؟ مدیریت جدید باشگاه هم این مسائل را دارد و ما هر روز جلسه برگزار می کنیم تا مسائل حل گردد. در این شرایط بازیکنانی در تیم مانده اند که دل شان واقعاً با تیم است و از مسائل مدیریتی باخبر هستند. این را بگویم که سازش همیشه خوب نیست. باید یاد بگیرم که سازش به هر قیمتی ما را نابود می نماید. مثال های زیادی برای شما می توانم بگویم که سازش باعث شده چه بلاهایی سر فوتبال ایران و مربیان ما بیاید.

وی در انتها درباره بازی مقابل سپیدرود رشت گفت: قطعاً بازی سخت و حساسی در پیش داریم. باید روی زمین چمن مصنوعی تمرین کنیم. من بازی تیم سپیدرود را دیدم و بازی ما برابر آنها جزو بازی هایی است که باید با تمرکز بالا بازی کنیم. ما نباید اجازه دهیم ارتباط مان با میانه جدول قطع گردد. الان ما هشت امتیاز داریم و در میانه جدول تیم ها 11 امتیاز دارند و نباید اجازه دهیم این فاصله بیشتر گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 فروردین 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 133

به "علیرضا مرزبان: ترجیح می دهم با بازیکنی کار کنم که دلش برای تیم مان می سوزد، سازش به هر قیمتی ما را نابود می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا مرزبان: ترجیح می دهم با بازیکنی کار کنم که دلش برای تیم مان می سوزد، سازش به هر قیمتی ما را نابود می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید