متولدان کدوم ماه بیشتر پول خرج می نمایند؟

به گزارش وبلاگ واحدی، تهران (پانا) - مهارت پول خرج کردن یا مدیریت پول برای زندگی امری لازم است که این استعداد در متولدان بعضی ماه ها بسیار دیده می گردد. شما متولد چه ماهی هستید؟

متولدان کدوم ماه بیشتر پول خرج می نمایند؟

مدیریت پول در زندگی یک امر بسیار مهم است و همین معین می کند که شما تا چه حد بتوانید به موفقیت های بزرگ برسید. افرادی هستند که در این باره استعداد بیشتری دارند و می توانند پول بیشتری پس انداز نمایند و احتمالاً می بینید که بعد از چند وقت به موفقیت زیادی رسیده اند. در این قسمت از نمناک قصد داریم به ترتیب به شما معرفی کنیم که افراد کدام ماه مدیریت اقتصادی بهتری نسبت به بقیه دارند و احتمال موفقیت اقتصادی شان بیشتر است.

دی

دی ماهی ها نه تنها به همه چیز فکر می نمایند، بلکه در خصوص مدیریت اقتصادی هم استعداد بالایی دارند. آن ها می دانند که برای چه چیزهایی باید پول خود را خرج نمایند. نیازی نیست که شما؛ آن ها را به پس انداز کردن وادار کنید، زیرا خودشان از قبل این کار را انجام داده اند. آن ها معمولاً مدیریت بسیار عالی در خصوص اموال خود دارند و همواره با برنامه ریزی پیش می فرایند.

آبان

حتی اگر به آبان ماهی ها میزان بسیار کم هم پول بدهید، آن را پس انداز می نمایند. آبان ماهی ها ذاتا مدیر زاده شده اند و در مدیریت پول هم بی نظیر هستند و می دانند که باید چگونه خرج های خود را داشته باشند و از طرفی پس انداز هم نمایند.

شهریور

شهریور ماهی ها خیلی به فکر موفقیت اقتصادی هستند. شاید به میزان آبان یا دی مدیریت عالی ای نداشته باشند اما از لحاظ مدیریت پول شرایط خوبی دارند. آن ها خیلی در پی خرج زیاد نیستند و می دانند که پول به سختی به دست می آید و در نتیجه به راحتی آن را از دست نمی دهند. معمولاً تمایل زیادی برای خریدن چیزهای با ارزش دارند و می دانند که پول خود را صرف چه چیز هایی نمایند.

اسفند

اسفند ماهی ها افراد خلاقی هستند. توانایی پذیرش چیز های مختلف را به همان گونه که هست دارند. مهمتر از همه این که توان مدیریت پول در آن ها می تواند عامل اصلی موفقیت شان باشد. آن ها می دانند که چگونه باید صرفه جویی نمایند و چگونه برای پولی که دارند؛ برنامه ریزی نمایند و معمولاً برنامه ریزی هایشان نیز با موفقیت روبرو می گردد.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها جزء افرادی هستند که رضایت و راحتی خودشان را اولویت قرار می دهند. مانند دی ماهی ها مدیریت خوبی دارند اما شاید نفر اول این فهرست نباشند اما به هر حال اهدافی در زندگی دارند که بابت آن ها می توانند تا حد زیادی پول پس انداز نمایند و مدیریت آن را در دست بگیرند.

فروردین

فروردین ماهی ها همواره دوست دارند که یک برنده باشند. آن ها از هر لحاظ مدیریت خوبی دارند. در خصوص مدیریت اقتصادی هم جزء افراد نسبتاً خوب هستند. از چیزی نمی ترسند و اولویت های زندگی را معین می نمایند و در پی اعتقاد خودشان هستند اما در این بین در پس انداز هم خوب عمل می نمایند.

بهمن

بهمن ماهی ها افراد خیلی بخشنده ای هستند. همواره دوست دارند به دیگران یاری نمایند. اهداف بلند و بالایی در ذهنشان دارند و در مدیریت پول هم خوب عمل می نمایند اما شاید خیلی متخصص نباشند اما به هر حال جزء افرادی نیستند که بخواهند پول خود را به یکباره به باد بدهند.

مرداد

مرداد ماهی ها معمولا می توانند مدیریت آنچه که دارند را در دست بگیرند اما گاهی اوقات به خاطر این که دوست دارند جلب توجه نمایند، کارها و خرج های بی خود می نمایند. به طور کل تقریباً در خصوص مدیریت پول تخصصی عمل نمی نمایند.

خرداد

خرداد ماهی ها خیلی به زمان حال اهمیت می دهند و دوست دارند در لحظه، حال خوبی داشته باشند. آن ها مدام ایده ها و باور های خود را تغییر می دهند. کمی هم از لحاظ پایداری ذهنی و ثبات فکری ضعیف هستند و خیلی به آینده فکر نمی نمایند و در نتیجه شاید از لحاظ مدیریت اقتصادی ضعیف باشند.

مهر

مهر ماهی ها افراد منطقی هستند و می دانند که دقیقاً از زندگی چه می خواهند و همواره شفاف عمل می نمایند. آن ها می دانند که چگونه باید پول در بیاورند اما در پول و سرمایه ای که دارند؛ خیلی متبحرانه عمل و خرج نمی نمایند و شاید خودشان را ورشکست نمایند.

تیر

تیر ماهی ها معمولاً پول پس انداز می نمایند اما پس انداز خود را به یکباره برای چیز هایی خرج می نمایند که اصلا لازم و ضروری نیست و در نتیجه در مدیریت پول کمی ضعیف می باشند و در عین حال که دوست دارند مدیران خوبی در حوزه اقتصادی باشند، اما خیلی هم از آن سربلند بیرون نمی آیند.

آذر

آذر ماهی ها آخرین رتبه را در این مورد دارند. آن ها همواره از انرژی بالای خود استفاده می نمایند، در پی کسب ثروت هستند، همواره به شما انگیزه می دهند زیرا خودشان هم سرشار از انگیزه می باشند اما فقط دوست دارند که پول خود را اضافه نمایند و برای مدیریت آن پول؛ خیلی برنامه ریزی ندارند و همین باعث می گردد که خیلی موفقیت چشم گیری نداشته باشند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 اسفند 1400 بروزرسانی: 27 اسفند 1400 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2128

به "متولدان کدوم ماه بیشتر پول خرج می نمایند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متولدان کدوم ماه بیشتر پول خرج می نمایند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید