نویسنده واشنگتن پست جارد کوشنر را نویسنده مقاله نیویورک تایمز دانست

به گزارش وبلاگ واحدی، یک ستون نویس روزنامه واشنگتن پست در مطلبی این نظریه را مطرح نمود که جارد کوشنر داماد دونالد ترامپ نگارنده نامه پرمناقشه منتشر گردیده در روزنامه نیویورک تایمز با موضوع وجود تیم مقاومت در داخل دولت ترامپ است.

نویسنده واشنگتن پست جارد کوشنر را نویسنده مقاله نیویورک تایمز دانست

به گزارش وبلاگ واحدی، دیوید فون دریل، نویسنده این مطلب در روزنامه واشنگتن پست، می گوید که نظریه نگارش مطلب پرمناقشه روزنامه نیویورک تایمز توسط جارد کوشنر، داماد و مشاور دونالد ترامپ را برپایه برخی دلایل مطرح نموده است.

فون دریل می گوید: کوشنر و ایوانکا همسرش کسانی هستند که بیشترین کوشش را برای تغییر عملکرد ترامپ و توقف وضعیت بی ثبات و سردرگم داخل کاخ سفید داشته اند. کوشنر در بین اعضای دولت ترامپ بیشترین کوشش را برای پنهان سازی مواضع بی ثبات ترامپ صورت داده است،

وی می افزاید: محتوای اصلی این مقاله نیز براین موضوع راسخ است که رئیس جمهور آمریکا دیوانه است و وجود افرادی همچون پزشک در داخل دولت و اطراف او اقدام مثبتی است.

این نویسنده می گوید: این تئوری می تواند به این پرسش فراگیر که از زمان انتشار این مقاله در روز چهارشنبه گذشته مطرح گردیده پاسخ دهد: چرا این وطن پرست استعفا نمی دهد؟ باید گفت که کسی مثل جارد کوشنر هیچ وقت کنار گذاشته نمی گردد. یک مثل مشهور می گوید وقتی شما با کسی ازدواج می کنید با خانواده او وصلت نموده اید.

این نویسنده در ادامه درباره این تئوری استدلال می نماید:وقتی هویت این نویسنده ناشناس معین گردد چه کسی از این اتفاق ممکن است سود ببرد جز کسی که خودش درست در وسط شهری است که هیچ راز پنهانی در آن نیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که جارد و ایوانکا به نیو یورک بر می گردند و مسیرشان برای رسیدن به اوج در جامعه منهتن را از سر می گیرند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آذر 1397 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 75

به "نویسنده واشنگتن پست جارد کوشنر را نویسنده مقاله نیویورک تایمز دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویسنده واشنگتن پست جارد کوشنر را نویسنده مقاله نیویورک تایمز دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید