چگونه یک شخص تاریخ مرگ ملکه انگلیس را در توییتر درست پیش بینی کرد ، معین شدن زمان مرگ پادشاه تازه!

به گزارش وبلاگ واحدی، اخیرا یک توییت که حدود 2 ماه پیش منتشر و تاریخ دقیق مرگ الیزابت دوم در آن را درست حدس زده شده، نظر بسیاری را به خود جلب کرده است؛ اما آیا کسی که این توییت را منتشر کرده، یک پیشگو است؟

چگونه یک شخص تاریخ مرگ ملکه انگلیس را در توییتر درست پیش بینی کرد ، معین شدن زمان مرگ پادشاه تازه!

به گزارش خبرنگاران، در اصل باید گفت که این موضوع صحت ندارد و فقط یک ترفند بسیار ساده است! این شخص یا چنین اشخاصی با ساخت یک صفحه توییتر و خصوصی کردن آن و سپس اتصالش به یک روبات، چند هزار توییت را مثلا در مورد تاریخ دقیق مرگ ملکه الیزابت دوم منتشر می کنند. مثلا 1461 توییت نشر می دهند و تاریخ مرگ را روز به روز در هر توییت اعلام می کنند.

زمانی که چنین اتفاقی رخ می دهد، توییت مذکور را نگه داشته، باقی توییت های مربوط به تاریخ های دیگر را پاک می کنند! البته برای رد گم کردن، چندین توییت واقعی نیز درباره مسائل مختلف از پیش نشر داده اند. حالا زمان آن است که صفحه را از حالت خصوصی درآورده آن را و به یک صفحه عمومی تبدیل کنند. این گونه بسیاری تصور می کنند که شخص پیشگو بوده و تاریخ واقعه را درست گفته است!

اما در ادامه، در کنار پیشگویی که درست از آب درآمده، این اشخاص یک پیشگویی دیگر نیز می کنند که توجه های بیشتری را به خود جلب کنند؛ مثلا، تاریخ مرگ پادشاه نو بریتانیا!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 شهریور 1401 بروزرسانی: 23 شهریور 1401 گردآورنده: huseynvahedi.ir شناسه مطلب: 2272

به "چگونه یک شخص تاریخ مرگ ملکه انگلیس را در توییتر درست پیش بینی کرد ، معین شدن زمان مرگ پادشاه تازه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه یک شخص تاریخ مرگ ملکه انگلیس را در توییتر درست پیش بینی کرد ، معین شدن زمان مرگ پادشاه تازه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید